Skok na obsah stránky
Skok na hlavní menu
6391047
Ikona britské vlajky   Ikona německé vlajky   
sobota 19.4.2014      Rostislav

Městská část Praha 14

Znak Prahy 14
registrace
 Logo Národní síě zdravých měst Časopis Čtrnáctka Logo KD KyjeLogo FacebookLogo Prahy 14 Kulturní


Hlavní obsah stránky:

Právě se nacházíte:
Úvodní stránka » Prohlášení o přístupnosti

Prohlášení o přístupnosti

Forma uveřejňovaných informací je v souladu s vyhláškou č. 64/2008 Sb., o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti), a splňuje všechna pravidla uveřejněná v příloze této vyhlášky.


Grafická úprava je tvořena kaskádovými styly (CSS). Mezi grafickou a textovou formou lze volit pomocí odkazů Textová forma nebo Grafická forma i v úvodní části stránek nebo je možno mezi nimi přepínat pomocí klávesové zkratky [Alt+9] .
Vypnutí stylů funguje i při vypnutých cookies, ale v takovém případě zaniká zavřením prohlížeče. Možnost volby mezi textovou a grafickou formou byla zařazena i do Personalizace.
Hlavní navigace je řešena tak, že při vypnutém Javascriptu (kdy není možno používat rozbalovací menu) se menu zobrazuje vždy jen do 2. úrovně seznamu položek. Počet zobrazovaných úrovní položek v menu si můžete nastavit i nezávisle na zapnutí čí vypnutí Javascriptu volbou jednoho z následujících odkazů:

Při vypnutých cookies tato volba zaniká zavřením prohlížeče, ale jako součást profilu (Personalizace) ji mohou využívat přihlášení uživatelé.

Klávesové zkratky:

Ve velké části moderních prohlížečů funguje kombinace kláves Shift+Alt+číslice, číslici je nutno zadat v horní řadě kláves, nikoliv na numerické klávesnici.

 


Případné náměty nebo připomínky k přístupnosti našich stránek uvítáme na e-mailové adrese webmaster.