konaného dne 21. 6. 2005

č.354/RMČ/2005

k návrhu výběrového řízení podle zákona č. 40/2004 Sb. o veřejných zakázkách na akce: "Zastřešení sjezdů do garáží A, A1/1 a A1, Černý Most"; "Rekonstrukce terasy Vlčkova 1067"

I. b e r e n a v ě d o m í

informaci o průběhu výběrových řízení a podaných nabídkách

II. s o u h l a s í

na základě doporučení komise pro posouzení a hodnocení nabídek s uzavřením smlouvy o dílo s firmou:

a) Kavoka, s. r. o. na akci: "Zastřešení sjezdů do garáží A, A1/1 a A1, Černý Most"

b) Helvott , s. r. o. na akci: "Rekonstrukce terasy Vlčkova 1067"

s tím, že smlouvy o dílo budou obsahovat náležitosti uvedené v příloze č. 1 tohoto usnesení

Mgr. Danielu Rovanovi, zástupci starosty městské části Praha 14

informovat Ing. Karla Cekotu, předsedu představenstva a. s. Správa majetku Praha 14 o schváleném výsledku výběrového řízení a zajistit prostřednictvím SMP-14, a. s. uzavření smluv o dílo s firmou Kavoka, s. r. o. na akci: "Zastřešení sjezdů do garáží A, A1/1 a A1, Černý Most" a s firmou Helvott, s. r. o. na akci: "Rekonstrukce terasy Vlčkova 1067"

T: 10.7.2005

Ing. Miroslav Froněk Mgr. Daniel Rovan