konaného dne 11. 9. 2006

č. 523/RMČ/2006

k návrhu vyhodnocení nabídek na realizaci termoregulace topné soustavy v budově polikliniky "Parník"

I. s c h v a l u j e

1. následující pořadí nabídek na realizaci termoregulace topné soustavy v budově polikliniky "Parník", ul. Generála Janouška č. p. 902, k. ú. Černý Most

INMES, s. r. o., Praha 6
TERMO-S, s. r. o., Litoměřice

2. uzavření smlouvy o dílo s firmou INMES, s. r. o., se sídlem Slezanů 7, Praha 6 na realizaci termoregulace topné soustavy v budově polikliniky "Parník", ul. Generála Janouška č. p. 902, k. ú. Černý Most

Mgr. Danielu Rovanovi, zástupci starosty městské části Praha 14

1. uzavřít smlouvu o dílo mezi městskou částí Praha 14 a firmou INMES, s. r. o. na realizaci termoregulace topné soustavy v budově polikliniky "Parník"

T: 15. 9. 2006

2. seznámit uchazeče o zakázku s výsledkem vyhodnocení nabídek na realizaci termoregulace topné soustavy v budově polikliniky "Parník"

T: 30. 9. 2006

3. provést nezbytné kroky k zajištění technického dozoru projektanta při realizaci termoregulace topné soustavy v budově polikliniky "Parník"

T: 30. 9. 2006

Ing. Miroslav Froněk Mgr. Daniel Rovan
starosta městské části Praha 14 zástupce starosty městské části Praha 14

Provede: Mgr. Daniel Rovan
Na vědomí: OESM - odd. majetkových dispozic, Apion, s. r. o.