mimořádného jednání Rady městské části Praha 14
konaného dne 28. 7. 2010

č. 390/RMČ/2010

k návrhu na vyhodnocení veřejné zakázky malého rozsahu na služby pro příjemce podpory v OPŽP - "ZŠ Gen. Janouška - energetické úspory MČ Praha 14 - poradenská a konzultační činnost při realizaci projektu"

I. b e r e  n a  v ě d o m í

informaci o průběhu veřejné zakázky malého rozsahu na služby pro příjemce podpory v OPŽP - "ZŠ Gen. Janouška - energetické úspory MČ Praha 14 - poradenská a konzultační činnost při realizaci projektu"

II. r o z h o d l a

v souladu s doporučením hodnotící komise o výběru nejvhodnější nabídky podané společností Energy Benefit Centre, o. p. s., Thákurova 4, Praha 6

Ing. Miroslavu Froňkovi, starostovi městské části Praha 14

1. informovat uchazeče o výsledku výběrového řízení na služby pro příjemce podpory v OPŽP - "ZŠ Gen. Janouška - energetické úspory MČ Praha 14 - poradenská a konzultační činnost při realizaci projektu"

T: 28. 7. 2010

2. uzavřít příslušné smlouvy s vybraným uchazečem