U s n e s e n í

č. 58/RMČ/2011

k návrhu na změnu organizační struktury příspěvkové organizace KVIZ Praha 14

I. s c h v a l u j e

změnu organizační struktury příspěvkové organizace KVIZ Praha 14 k 1. 2. 2011 - zrušení jednoho pracovního místa v redakci Listů Prahy 14, ve třídě 11, dle důvodové zprávy, která je součástí tohoto usnesení

II. u k l á d á

Mgr. Jaroslavu Hodycovi, řediteli příspěvkové organizace KVIZ Praha 14

zajistit realizaci tohoto usnesení

T: 31. 1. 2011

Bc. Radek Vondra
Soňa Tománková
zástupkyně starosty městské části Praha 14

Provede: Mgr. Jaroslav Hodyc
Na vědomí: KVIZ Praha 14

Důvodová zpráva

Návrh změny organizační struktury - KVIZ Praha 14

Návrh změny stávající organizační struktury PO KVIZ Praha 14 plynule navazuje na provedenou dílčí organizační změnu, která byla uskutečněna v únoru loňského roku.
Jak vyplývá z dílčí analýzy současného stavu a plánu dalšího vývoje, který byl již projednán a schválen ZMČ P. 14 dne 22/06/2010, stávající organizační struktura umožňuje snížení personálního obsazení redakce Listů Prahy 14, které organizace vydává a zabezpečuje i jejich distribuci.
Současná organizační struktura se tak nyní již jeví v oblasti redakce jako předimenzovaná a její nový stav umožní odstranění problémů, zlepšení a především zefektivnění práce, při snížení ekonomické náročnosti vstupů.

Nová organizační struktura organizace tak umožní lépe reagovat na potřeby občanů, odstraní stávající problémy a zkvalitní řízení a spolu s přehlednějším hospodařením vytvoří dobře fungující organický celek.

V Praze dne : 27.1.2011

Zpracovatel : Jaroslav HODYC, ředitel KVIZ P14