konaného dne 8. 8. 2011

č. 460/RMČ/2011

k vyhodnocení veřejné zakázky malého rozsahu na realizaci akce "Zajištění štítové zdi, Praha 9, k. ú. Hloubětín - Hloubětínská č. p. 55"

I. b e r e n a v ě d o m í

informaci o průběhu veřejné zakázky malého rozsahu na realizaci akce "Zajištění štítové zdi, Praha 9, k. ú. Hloubětín - Hloubětínská č. p. 55"

II. r o z h o d l a

v souladu s doporučením hodnotící komise o výběru nejvhodnější nabídky podle přílohy č. 1 tohoto usnesení - pouze v tiskové podobě

Ing. Břetislavu Vodákovi, zástupci starosty městské části Praha 14

1. informovat uchazeče o výsledku výběrového řízení k veřejné zakázce malého rozsahu na realizaci akce "Zajištění štítové zdi, Praha 9, k. ú. Hloubětín - Hloubětínská č. p. 55"

T: 8. 8. 2011

2. zajistit uzavření smlouvy o dílo k realizaci akce "Zajištění štítové zdi, Praha 9, k. ú. Hloubětín - Hloubětínská č. p. 55" mezi městskou částí Praha 14 a uchazečem, který se umístil na prvním místě

T: 12. 8. 2011

Ing. Mgr. Lucie Svobodová