konaného dne 19. 3. 2012

č. 165/RMČ/2012

k návrhu na zahájení veřejné zakázky malého rozsahu na realizaci akce "Rekonstrukce fasádních výplní otvorů - M© ©ebelova č. p. 874, Praha 9, k. ú. Černý Most"

I. s c h v a l u j e

II. j m e n u j e

hodnotící komisi k veřejné zakázce malého rozsahu na realizaci akce "Rekonstrukce fasádních výplní otvorů - M© ©ebelova č. p. 874, Praha 9, k. ú. Černý Most", jejíľ členové jsou uvedeni v příloze č. 3 - pouze v tiskové podobě

Ing. Břetislavu Vodákovi, zástupci starosty městské části Praha 14

1. zajistit zahájení veřejné zakázky malého rozsahu na realizaci akce "Rekonstrukce fasádních výplní otvorů - M© ©ebelova č. p. 874, Praha 9, k. ú. Černý Most"

T: 30. 3. 2012

2. seznámit členy hodnotící komise k veřejné zakázce malého rozsahu na realizaci akce "Rekonstrukce fasádních výplní otvorů - M© ©ebelova č. p. 874, Praha 9, k. ú. Černý Most" s jejich jmenováním

T: 30. 3. 2012

3. seznámit Radu městské části Praha 14 s vyhodnocením veřejné zakázky malého rozsahu "Rekonstrukce fasádních výplní otvorů - M© ©ebelova č. p. 874, Praha 9, k. ú. Černý Most"

T: 14. 5. 2012

Bc. Radek Vondra