konaného dne 18. 3. 2013

č. 157/RMČ/2013

k návrhu organizace soutěže a složení poroty, dle zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů, v rámci veřejné urbanistické soutěže o návrh s názvem " Územní rozvoj Starých Kyjí, potenciální nové lokální centrum MČ Praha 14"

I. b e r e n a v ě d o m í

informaci o průběhu veřejné urbanistické soutěže o návrh s názvem "Územní rozvoj Starých Kyjí, potenciální nové lokální centrum MČ Praha 14"

II. s o u h l a s í

se zněním soutěžních podmínek veřejné urbanistické soutěže o návrh s názvem "Územní rozvoj Starých Kyjí, potenciální nové lokální centrum MČ Praha 14", obsažených v příloze č. 2 tohoto usnesení - pouze v tiskové podobě

III. r o z h o d u j e

o organizaci soutěže a složení poroty pro veřejnou urbanistickou soutěž o návrh s názvem " Územní rozvoj Starých Kyjí, potenciální nové lokální centrum MČ Praha 14" dle přílohy č. 1 tohoto usnesení

IV. u k l á d á

Bc. Radku Vondrovi, starostovi městské části Praha 14

zajistit veškeré úkony spojené s organizací veřejné urbanistické soutěže o návrh

T: 19. 3. 2013

Bc. Radek Vondra Ing. Mgr. Lucie Svobodová

starosta městské části Praha 14 zástupkyně starosty městské části Praha 14

Provede: Bc. Radek Vondra
Příloha č. 1

"ÚZEMNÍ ROZVOJ STARÝCH KYJÍ, POTENCIÁLNÍ NOVÉ LOKÁLNÍ

CENTRUM MČ PRAHA 14"

Cílem soutěže je nalezení optimálního urbanistického řešení, které pomůže nově definovat identitu městské části, podpoří spojitost urbanizovaného prostoru městské části, vytvoří lokální centrum a bude přitom respektovat a zhodnocovat osobité podmínky místa, které představuje pro městskou část nepostradatelnou hodnotu.

Následně může městská část použít jeden či více oceněných návrhů jako zadání na zpracování územní studie.

Pro hodnocení soutěžních návrhů byla stanovena porota ve složení:

Řádní členové poroty:

1. Bc. Radek Vondra, starosta - závislý porotce

2. Ing.arch. Milan Veselý, hlavní architekt MČ Praha 14 - závislý porotce - místopředseda

poroty

3. Ing. arch. Pavel Obermann, nezávislý porotce

4. Ing. arch. Pavel Hnilička, nezávislý porotce - předseda poroty

5. Ing. arch. Václav Škarda, nezávislý porotce

Náhradníci poroty:

1. p. Josef Kutmon, zastupitel a člen dopravní komise - závislý porotce

2. Ing. arch. Miroslav Soukup, člen komise územního rozvoje a životního prostředí - závislý porotce

3. Ing. arch. Stačevič, nezávislý porotce