U s n e s e n í

konaného dne 19. 8. 2013

č. 526/RMČ/2013

k podání žádosti o dotaci v rámci 45. výzvy Operačního programu Životní prostředí na realizaci projektu "Energetická úspora budovy MŠ Paculova"

I. s c h v a l u j e

podání žádosti o dotaci v rámci 45. výzvy Operačního programu Životní prostředí na realizaci projektu "Energetická úspora budovy MŠ Paculova"

II.  s o u h l a s í

se spolufinancováním do výše 70 % celkových nákladů při podání žádosti o dotaci v rámci 45. výzvy Operačního programu Životní prostředí na realizaci projektu "Energetická úspora budovy MŠ Paculova"

III. u k l á d á

Mgr. Ing. Lucii Svobodové, zástupkyni starosty městské části Praha 14

3.1. zajistit podání žádosti o dotaci v rámci 45. výzvy Operačního programu Životní prostředí na realizaci projektu "Energetická úspora budovy MŠ Paculova"

T: 31. 8. 2013

3.2. seznámit Zastupitelstvo MČ Praha 14 s podáním žádosti o dotaci v rámci 45. výzvy Operačního programu Životní prostředí na realizaci projektu "Energetická úspora budovy MŠ Paculova"

T: 31. 12. 2013

3.3 zajistit finanční prostředky na realizaci projektu "Energetická úspora budovy MŠ Paculova" v rámci návrhu rozpočtu na rok 2014

T: 31. 12. 2013

.