konaného dne 30. 9. 2013

č. 587/RMČ/2013

k návrhu na zahájení VZMR na realizaci investiční akce "Stavební úpravy budovy č. p. 696, k. ú. Černý Most, pro účely zřízení odloučeného pracoviště MŠ Vybíralova 698"

I. s c h v a l u j e

1. zahájení VZMR na realizaci investiční akce "Stavební úpravy budovy č. p. 696, k. ú. Černý Most, pro účely zřízení odloučeného pracoviště MŠ Vybíralova 698"

2. výzvu k podání nabídky na realizaci investiční akce "Stavební úpravy budovy č. p. 696, k. ú. Černý Most, pro účely zřízení odloučeného pracoviště MŠ Vybíralova 698"

II. j m e n u j e

hodnotící komisi k VZMR na realizaci investiční akce "Stavební úpravy budovy č. p. 696, k. ú. Černý Most, pro účely zřízení odloučeného pracoviště MŠ Vybíralova 698" (příloha č. 2 - pouze v tiskové podobě)

Ing. Mgr. Lucii Svobodové, zástupkyni starosty městské části Praha 14

zajistit předložení návrhu k vyhodnocení VZMR na realizaci investiční akce "Stavební úpravy budovy č. p. 696, k. ú. Černý Most, pro účely zřízení odloučeného pracoviště MŠ Vybíralova 698" Radě městské části Praha 14

T: 30. 10. 2013

Bc. Radek Vondra