konaného dne 2. 6. 2014

č. 311/RMČ/2014

k návrhu na vyhodnocení výběrového řízení na akci "Dodání a instalace indikátorů vytápění pro registraci spotřeby tepla"

I. s c h v a l u j e

1. vyloučení uchazečů veřejné zakázky malého rozsahu na " Dodání a instalace indikátorů vytápění pro registraci spotřeby tepla" firmy TESPO RAC spol. s r.o. a Koncept FAST s.r.o.

2. vítěze veřejné zakázky malého rozsahu na " Dodání a instalace indikátorů vytápění pro registraci spotřeby tepla" firmu Ista Česká republika s.r.o.

Ing. Břetislavu Vodákovi, zástupci starosty městské části Praha 14

zajistit prostřednictvím obchodní společnosti Správa majetku Praha 14, a . s. uzavření smlouvy o dílo na dodání a instalaci indikátorů vytápění pro registraci spotřeby tepla a smlouvy o dílo na provádění servisu, odečítací služby a rozúčtování tepla s firmou Ista Česká republika s.r.o. se sídlem Praha 5 - Stodůlky, Jeremiášova 947, 155 00, IČ: 610 56 758 na akci "Dodání a instalace indikátorů vytápění pro registraci spotřeby tepla "

T: 30. 6. 2014

Bc. Radek Vondra