konaného dne 2. 6. 2014

č. 312/RMČ/2014

k návrhu na vyhodnocení veřejné zakázky malého rozsahu na "Rekonstrukce dvou výtahů v objektu zdravotnického střediska"

I. s c h v a l u j e

1. vyloučení uchazečů veřejné zakázky malého rozsahu na "Rekonstrukce dvou výtahů v objektu zdravotnického střediska" firmy č. 2 Jiří Frinta; č. 3 Dominik, s. r. o.; č. 6 CZ Lift, s. r. o.; č. 8 OTIS, a. s. a č. 10 KONE, a. s.

2. výsledné pořadí nabídek na 1. - 3. místě v bodovém hodnocení výběrového řízení na veřejnou zakázku malého rozsahu na "Rekonstrukce dvou výtahů v objektu zdravotnického střediska"

3. uzavření smlouvy o dílo a servisní smlouvy na akci "Rekonstrukce dvou výtahů v objektu zdravotnického střediska" s firmou, která se umístila na 1. místě výsledného pořadí MSV Liberec, s.r.o., se sídlem Liberec, Kralická 79, 460 07, IČ: 613 28 952

Ing. Břetislavu Vodákovi, zástupci starosty městské části Praha 14

zajistit prostřednictvím obchodní společnosti Správa majetku Praha 14, a . s. uzavření smlouvy o dílo na rekonstrukci dvou výtahů v objektu zdravotnického střediska, Gen. Janouška 902, Praha 9 a smlouvy o dílo - servisní smlouvy na jejich pravidelný servis ve smluvním rozsahu s firmou MSV Liberec, s. r. o., se sídlem Liberec, Kralická 79, 460 07, IČ: 613 28 952 na akci "Rekonstrukce dvou výtahů v objektu zdravotnického střediska"