konaného dne 20. 10. 2014

č. 615/RMČ/2014

k návrhu na souhlas se zahraniční pracovní cestou do Barcelony, Marseille a Cluj Napoca

I. s c h v a l u j e

1. zahraniční pracovní cestu sociálního pracovníka pro práci s cizinci Františka Bradáče, DiS. do města Barcelona ve Španělsku v termínu 26. - 28. listopadu 2014 na druhou návštěvu se vzájemným hodnocením (Peer review visit) v rámci projektu "Enhancing political participation of migrant youth" - ACCESS ve kterém je městská část zapojena jako partner. Náklady spojené s cestou hradí pořádající organizace.

2. zahraniční pracovní cestu sociálního pracovníka pro práci s cizinci Františka Bradáče, DiS. do města Marseille ve Francii v termínu 15. - 17. prosince 2014 na třetí návštěvu se vzájemným hodnocením (Peer review visit) v rámci projektu "Enhancing political participation of migrant youth" - ACCESS ve kterém je městská část zapojena jako partner. Náklady spojené s cestou hradí pořádající organizace.

3. zahraniční pracovní cestu sociálního pracovníka pro práci s cizinci Františka Bradáče, DiS. do města Cluj Napoca v Rumunsku v termínu 14. - 16. ledna 2015 na čtvrtou návštěvu se vzájemným hodnocením (Peer review visit) v rámci projektu "Enhancing political participation of migrant youth" - ACCESS ve kterém je městská část zapojena jako partner. Náklady spojené s cestou hradí pořádající organizace.

Bc. Radek Vondra
Ing. Mgr. Lucie Svobodová