konaného dne 3. 8. 2015

č. 437/RMČ/2015

k zahájení veřejné zakázky malého rozsahu na služby "Analýza vzdělávacích potřeb zaměstnanců zařazených do Úřadu městské části Praha 14 a další související služby"

I. s c h v a l u j e

1. zahájení veřejné zakázky malého rozsahu na služby "Analýza vzdělávacích potřeb zaměstnanců zařazených do Úřadu městské části Praha 14 a další související služby "

2. zadávací dokumentaci k veřejné zakázce malého rozsahu na služby "Analýza vzdělávacích potřeb zaměstnanců zařazených do Úřadu městské části Praha 14 a další související služby "

II. j m e n u j e

k veřejné zakázce malého rozsahu na služby "Analýza vzdělávacích potřeb zaměstnanců zařazených do Úřadu městské části Praha 14 a další související služby " komisi pro otevírání obálek s nabídkami a komisi pro hodnocení nabídek dle přílohy č. 2 - pouze v tiskové podobě

Ing. Mgr. Lucii Svobodové, zástupkyni starosty městské části Praha 14

zajistit zahájení veřejné zakázky malého rozsahu na služby "Analýza vzdělávacích potřeb zaměstnanců zařazených do Úřadu městské části Praha 14 a další související služby "

T: 7. 8. 2015

Ing. Mgr. Lucie Svobodová