konaného dne 3. 8. 2015

č. 441/RMČ/2015

ke změně stavby a provedení prací souvisejících s odstraněním havarijního stavu oplocení v rámci projektu "Park Pilská - 1. Etapa"

I. s c h v a l u j e

v rámci projektu "Park Pilská - 1. Etapa" změnu stavby a provedení prací souvisejících s odstraněním havarijního stavu oplocení v rozsahu stanoveném projektovou dokumentací zpracovanou Ing. Miroslavem Enderlou, CSc. (autorizovaný inženýr pro obory geotechnika, statika a dynamika staveb, Lounských 1031/15, PRAHA 4 - Nusle, PSČ 140 00)

Ing. Břetislavu Vodákovi, uvolněnému členu Rady městské části Praha 14

zajistit seznámení zhotovitele s rozhodnutím Rady MČ Praha 14 ve věci změny stavby a provedení prací souvisejících s odstraněním havarijního stavu oplocení v rámci projektu "Park Pilská - 1. Etapa"

T: ihned

Ing. Mgr. Lucie Svobodová Ing. Břetislav Vodák

zástupkyně starosty městské části Praha 14 uvolněný člen Rady městské části Praha 14

Provede: Ing. Břetislav Vodák
Na vědomí: OI, OŘEŠ