konaného dne 7. 3. 2016

č. 136/RMČ/2016

k vyhodnocení veřejné zakázky malého rozsahu na služby "Projekční práce na rekonstrukci ulice K Rokytce"

I. b e r e n a v ě d o m í

zprávu o posouzení a hodnocení nabídek k veřejné zakázce na služby "Projekční práce na rekonstrukci ulice K Rokytce"

II. r o z h o d l a

na základě doporučení hodnotící komise

1. o vyloučení níže uvedených uchazečů z důvodu nesplnění kvalifikačních předpokladů a ostatních požadavků na nabídku:

Obchodní firma: VIN Consult s.r.o.

Sídlo: Praha 4, Podolí, Jeremenkova 763/88

IČO: 496 14 967

2. o výběru nejvhodnější nabídky uchazeče Pontex, spol. s r.o. (Pontex Consulting Engineers, Ltd.), se sídlem Praha 4, Braník, Bezová 1658/1, IČO: 407 63 439, k veřejné zakázce malého rozsahu na služby "Projekční práce na rekonstrukci ulice K Rokytce"

Ing. Břetislavu Vodákovi, uvolněnému členu Rady městské části Praha 14