mimořádného jednání Rady městské části Praha 14

konaného dne 27. 3. 2017

č. 199/RMČ/2017

k předložení žádosti o poskytnutí podpory v rámci prioritní osy 1 Operačního programu Praha - pól růstu ČR (Výzva č. 8 - Inovační poptávka veřejného sektoru) na realizaci projektu "Znalostní centrum MČ Praha 14 s inteligentní mobilní aplikací"

I. s o u h l a s í

s předložením žádosti o poskytnutí podpory v rámci prioritní osy 1 Operačního programu Praha - pól růstu ČR (Výzva č. 8 - Inovační poptávka veřejného sektoru) na realizaci projektu "Znalostní centrum MČ Praha 14 s inteligentní mobilní aplikací" s celkovým předpokládaným rozpočtem ve výši 21.198.563,70 Kč

II. s o u h l a s í

1. s poskytnutím maximálně 20 % podílu způsobilých výdajů projektu z rozpočtu MČ Praha 14, tj. 4.239.712,74 Kč

2. s financováním nezpůsobilých výdajů projektu

Mgr. Radku Vondrovi, starostovi městské části Praha 14

zajistit předložení žádosti o poskytnutí podpory v rámci prioritní osy 1 Operačního programu Praha - pól růstu ČR (Výzva č. 8 - Inovační poptávka veřejného sektoru) na realizaci projektu "Znalostní centrum MČ Praha 14 s inteligentní mobilní aplikací"

T: 31. 3. 2017

Mgr. Radek Vondra