konaného dne 17. 7. 2017

č. 485/RMČ/2017

ke zruąení a zahájení veřejné zakázky malého rozsahu na sluľby "Projekční práce - Vybíralka 25 Z© a M© - Hospodaření s deą»ovou vodou a navazující revitalizace - opakované řízení"

I. s c h v a l u j e

1. zruąení výběrového řízení schváleného usnesením č. 444/RMČ/2017 k veřejné zakázce malého rozsahu "Projekční práce - Vybíralka 25 Z© a M© - Hospodaření s deą»ovou vodou a navazující revitalizace"

2. zahájení veřejné zakázky malého rozsahu na sluľby "Projekční práce - Vybíralka 25 Z© a M© - Hospodaření s deą»ovou vodou a navazující revitalizace - opakované řízení"

II. j m e n u j e

k veřejné zakázce malého rozsahu na sluľby "Projekční práce - Vybíralka 25 Z© a M© - Hospodaření s deą»ovou vodou a navazující revitalizace - opakované řízení", komisi pro otevírání nabídek a komisi pro hodnocení nabídek dle přílohy č. 2 (pouze v tiskové podobě)

Ing. Mgr. Lucii Svobodové, zástupkyni starosty městské části Praha 14

zajistit zahájení veřejné zakázky malého rozsahu na sluľby "Projekční práce - Vybíralka 25 Z© a M© - Hospodaření s deą»ovou vodou a navazující revitalizace - opakované řízení"

T: 24. 7. 2017

Mgr. Radek Vondra