konaného dne 27. 11. 2017

č. 749/RMČ/2017

k předložení žádostí o poskytnutí podpory v rámci 34., 35. a 37. výzvy Operačního programu Praha - pól růstu ČR, v rámci 70. výzvy Operačního programu Životní prostřední a v rámci výzvy Operačního programu Výzkum, vývoj, vzdělávání č. 02_17_047 na realizaci projektů Komunitní centrum Praha 14 II, Nízkoprahové centrum Jahoda, Nízkoprahové a komunitní centrum Baštýřská, Modernizace zařízení a vybavení škol P14 - polytechnické venkovní učebny v zahradách III, Modernizace zařízení a vybavení škol P14 - odborné učebny ZŠ I., Modernizace zařízení a vybavení škol P14 - odborné učebny ZŠ II., Energetická renovace objektu ZŠ Bratří Venclíků II, MAP Praha 14 II

I. s o u h l a s í

1. s předložením žádostí o poskytnutí podpory:

v rámci 34. výzvy Operačního programu Praha - pól růstu ČR na realizaci projektu "Komunitní centrum Praha 14 II"

v rámci 35. výzvy Operačního programu Praha - pól růstu ČR na realizaci projektu "Nízkoprahové centrum Jahoda"

v rámci 35. výzvy Operačního programu Praha - pól růstu ČR na realizaci projektu "Nízkoprahové a komunitní centrum Baštýřská"

v rámci 37. výzvy Operačního programu Praha - pól růstu ČR na realizaci projektu " Modernizace zařízení a vybavení škol P14 - polytechnické venkovní učebny v zahradách III "

v rámci 37. výzvy Operačního programu Praha - pól růstu ČR na realizaci projektu " Modernizace zařízení a vybavení škol P14 - odborné učebny ZŠ I. "

v rámci 37. výzvy Operačního programu Praha - pól růstu ČR na realizaci projektu " Modernizace zařízení a vybavení škol P14 - odborné učebny ZŠ II. "

v rámci 70. výzvy Operačního programu Životního prostředí na realizaci projektu "Energetická renovace objektu ZŠ Bratří Venclíků II"

v rámci výzvy 02_17_047 Operačního programu Výzkum, vývoj, vzdělávání na realizaci projektu "MAP Praha 14 II"

2. se spolufinancováním způsobilých výdajů projektů z rozpočtu MČ Praha 14 a s financováním případných nezpůsobilých výdajů projektů následovně:

"Komunitní centrum Praha 14 II" - spolufinancování 5 %

"Nízkoprahové centrum Jahoda" - spolufinancování 10 %

"Nízkoprahové a komunitní centrum Baštýřská" - spolufinancování 10 %

" Modernizace zařízení a vybavení škol P14 - polytechnické venkovní učebny v zahradách III " - spolufinancování 10 %

" Modernizace zařízení a vybavení škol P14 - odborné učebny ZŠ I. " - spolufinancování 10 %

" Modernizace zařízení a vybavení škol P14 - odborné učebny ZŠ II. " - spolufinancování 10 %

"Energetická renovace objektu ZŠ Bratří Venclíků II" - spolufinancování 30 %

"MAP Praha 14 II" - spolufinancování 5 %

Ing. Mgr. Lucii Svobodové, zástupkyni starosty městské části Praha 14

1. zajistit podání žádostí o poskytnutí podpory v rámci 34., 35. a 37 výzvy Operačního programu Praha - pól růstu ČR, v rámci 70. výzvy Operačního programu Životního prostředí a v rámci výzvy Operačního programu Výzkum, vývoj, vzdělávání č. 02_17_047 na realizaci projektů:

"Komunitní centrum Praha 14 II"

"Nízkoprahové centrum Jahoda"

"Nízkoprahové a komunitní centrum Baštýřská"

" Modernizace zařízení a vybavení škol P14 - odborné učebny ZŠ I. "

" Modernizace zařízení a vybavení škol P14 - odborné učebny ZŠ II. "

"Energetická renovace objektu ZŠ Bratří Venclíků II"

"MAP Praha 14 II"

T: 29. 3. 2017