konaného dne 5. 3. 2018

č. 133/RMČ/2018

I. k o n s t a t u j e, ž e

1. předmětem záměru "novostavba a přístavba dentální kliniky se služebními byty - ul. Sklenská" je provozování specializované stomatologické praxe. Nový objekt ve tvaru L o 2 podzemních a o 3 nadzemních podlažích (na pozemku po odstraněném domě čp. 855) tvoří v 2. podzemním podlaží garáž a technologické zázemí, v 1. podzemním podlaží (částečně zapuštěném) zázemí pro provoz ordinací a ordinace, 1. nadzemním podlaží recepce, ordinace, kanceláře, sociální zázemí, 2. nadzemním podlaží (částečně ustupujícím) a 3. nadzemním podlaží (dále částečně ustupujícím) služební byty. Pomocí vestibulu a krčku bude novostavba propojena se sousedním objektem čp. 532.

2. podle platného územního plánu sídelního útvaru hl. m. Prahy se stavby nachází v území zastavitelném ve funkční ploše čistě obytné - OB. Funkční využití je p ro bydlení, byty v nebytových domech (viz výjimečně přípustné využití), mimoškolní zařízení pro děti a mládež, mateřské školy, ambulantní zdravotnická zařízení, zařízení sociální péče. Záměr ambulantního zdravotnického zařízení s byty ve stávající bytové zástavbě je v souladu s funkčním využitím.

II. n e m á n á m i t e k

k záměru "novostavba a přístavba dentální kliniky se služebními byty - ul. Sklenská", pokud bude koordinována veškerá provozní činnost tak, aby nevznikaly v přilehlých ulicích zvýšené nároky na parkování

Mgr. Radku Vondrovi, starostovi městské části Praha 14

zaslat vyjádření městské části Praha 14 k záměru "novostavba a přístavba dentální kliniky se služebními byty - ul. Sklenská" žadatelce - Ing. Aleně Hlubocké, Koněvova 118, Praha 3