konaného dne 11. 6. 2018

č. 372/RMČ/2018

k návrhu na k uzavření smlouvy o financování projektů v rámci OPPPR ČR

I. b e r e n a v ě d o m í

informaci k uzavření smlouvy o financování k projektům v rámci OPPR ČR "Modernizace zařízení a vybavení škol P14 - polytechnické venkovní učebny v zahradách I." a "Modernizace zařízení a vybavení škol P14 - polytechnické venkovní učebny v zahradách II."

II. s c h v a l u j e

Ing. Mgr. Lucii Svobodové, místostarostce městské části Praha 14

zajistit uzavření smlouvy o financování k projektům v rámci OPPR ČR ČR "Modernizace zařízení a vybavení škol P14 - polytechnické venkovní učebny v zahradách I." a "Modernizace zařízení a vybavení škol P14 - polytechnické venkovní učebny v zahradách II."

T: 15. 6. 2018

Mgr. Radek Vondra