konaného dne 5. 8. 2019

č. 447/RMČ/2019

k návrhu na uzavření smlouvy o vytvoření díla a poskytnutí licence se spolkem Dilia, divadelní, literární, audiovizuální agentura, z.s. a smlouvy o vytvoření a užití díla s ilustrátorkou k zajištění vydání knihy "Čtrnáct pohádek o Praze 14"

I. s o u h l a s í

s uzavřením smlouvy o vytvoření díla a poskytnutí licence s autory zastoupenými spolkem Dilia, divadelní, literární, audiovizuální agenturou z. s., IČO 65401875, dle přílohy č. 1 a smlouvy o vytvoření a užití díla s ilustrátorkou, dle přílohy č. 2, za účelem vydání knihy "Čtrnáct pohádek o Praze 14", a to mimo režim interní směrnice QS 74-01 "Zadávání veřejných zakázek"

PhDr. Zuzaně Jelenové, místostarostce městské části Praha 14

zajistit provedení všech nezbytných úkonů vedoucích k uzavření výše uvedených smluv, uvedených v přílohách č. 1 a 2, a k následnému vydání knihy "Čtrnáct pohádek o Praze 14"

T: 12/2019

Mgr. Radek Vondra