konaného dne 5. 8. 2019

č. 448/RMČ/2019

k návrhuna uzavření smluv o zpracování osobních údajů, uzavření dohody o spolupráci a uzavření dodatku k dohodě o spolupráci s neziskovou organizací JAHODA, z.ú.

I. s o u h l a s í

1. s uzavřením smlouvy o zpracování osobních údajů s organizací JAHODA, z.ú., za účelem ochrany osobních údajů při jejich zpracování v rámci realizovaného projektu "Modernizace zařízení a vybavení škol P14 - polytechnické učebny a výtah"

2. s uzavřením dohody o spolupráci s organizací JAHODA, z.ú., za účelem zajištění výstupů a udržitelnosti realizovaného projektu "Modernizace zařízení a vybavení škol P14 - polytechnické učebny a výtah"

3. s uzavřením smlouvy o zpracování osobních údajů s organizací JAHODA, z.ú., za účelem ochrany osobních údajů při jejich zpracování v rámci realizovaného projektu "Nízkoprahové centrum JAHODA v Praze 14"

4. s uzavřením dodatku k dohodě o spolupráci s organizací JAHODA, z.ú., za účelem zajištění výstupů a udržitelnosti realizovaného projektu "Nízkoprahové centrum JAHODA v Praze 14"

PhDr. Zuzaně Jelenové, místostarostce městské části Praha 14

zajistit uzavření smluv o ochraně osobních údajů, dohody o spolupráci a dodatku

k dohodě o spolupráci s neziskovou organizací JAHODA, z.ú.

T: 30. 8. 2019

Mgr. Radek Vondra