konaného dne 20. 4. 2020

č. 212/RMČ/2020

k návrhu na souhlas s umístěním sídla do prostoru sloužícího podnikání v objektu Bobkova 738/22, Praha 9 a na souhlas s uzavřením smlouvy o poskytnutí sídla společnosti

I. s o u h l a s í

1. s umístěním sídla do prostoru sloužícího podnikání, a to v objektu Bobkova 738/22, Praha 9 - Černý Most pro nově vzniklou obchodní společnost Stalker Services, s. r. o., která je zároveň dceřinou společností Stalker Technology, s. r. o., zastoupenou jednateli společnosti, panem Pavlem Šmidrkalem a panem Ondřejem Milotou

2. s uzavřením smlouvy o poskytnutí sídla společnosti pro nově vzniklou obchodní společnost Stalker Services, s. r. o.

Jiřímu Zajacovi, místostarostovi městské části Praha 14

informovat obchodní společnost Stalker Services, s. r. o., (jednatele pana Pavla Šmidrkala a pana Ondřeje Milotu) prostřednictvím Vladimíra Mitáše, předsedy představenstva obchodní společnosti Správa majetku Praha 14 a. s., o odsouhlasení umístění sídla do prostoru sloužícího podnikání v objektu Bobkova 738/22, Praha 9 - Černý Most a dále o zajištění uzavření smlouvy o poskytnutí sídla společnosti pro obchodní společnost Stalker Services, s. r. o.

T: 30. 4. 2020

Mgr. Radek Vondra