konaného dne 3. 8. 2020

č. 444/RMČ/2020

k podání žádosti o poskytnutí podpory v rámci 11. výzvy Národního programu Životního prostředí na akci "Pořízení elektromobilu kategorie M1 (osobní) na alternativní elektrický pohon"

I. s c h v a l u j e

II. s o u h l a s í

se spolufinancováním způsobilých výdajů projektu z rozpočtu MČ Praha 14 a s financováním případných nezpůsobilých výdajů projektu

Ing. Petru Hukalovi, DiS., místostarostovi městské části Praha 14

zajistit veškeré kroky související s podáním žádosti o poskytnutí podpory v rámci 11. výzvy Národního programu Životního prostředí na akci "Pořízení elektromobilu kategorie M1 (osobní) na alternativní elektrický pohon"

T: 31. 8. 2020

Mgr. Radek Vondra
Ing. Petr Hukal, DiS.
místostarosta městské části Praha 14

Provede: Ing. Petr Hukal, DiS.
Na vědomí: OŘEŠ, OHS, OD, OEF