mimořádného jednání Rady městské části Praha 14

konaného dne 6. 10. 2020

č. 614/RMČ/2020

k návrhu na zahájení zadávacího řízení k veřejné zakázce malého rozsahu na dodávky s názvem "Dodávka užitkového víceúčelového vozidla kat. N1 na alternativní elektrický pohon"

I. s c h v a l u j e

1. zahájení zadávacího řízení k veřejné zakázce malého rozsahu na dodávky s názvem "Dodávka užitkového víceúčelového vozidla kat. N1 na alternativní elektrický pohon" v uzavřené výzvě v souladu s Pokyny pro zadávání veřejných zakázek v OPŽP 2014 - 2020

2. návrh výzvy, včetně zadávací dokumentace a smlouvy, k uvedené veřejné zakázce

3. seznam dodavatelů, kterým bude odeslána výzva k veřejné zakázce

II. j m e n u j e

členy a náhradníky komise pro otevírání, posouzení a hodnocení nabídek

Jaromíru Krátkému, členu Rady městské části Praha 14

zajistit veškerá právní jednání související se zadávacím řízením k veřejné zakázce malého rozsahu na dodávky s názvem "Dodávka užitkového víceúčelového vozidla kat. N1 na alternativní elektrický pohon"

T: 20. 10. 2020

Mgr. Radek Vondra