konaného dne 19. 7. 2021

č. 471/RMČ/2021

k návrhu na vyhodnocení zadávacího řízení k nadlimitní veřejné zakázce na služby s názvem "Úklid motoristických, nemotoristických komunikací a vývoz odpadkových košů na území městské části Praha 14"

I. b e r e n a v ě d o m í

zprávu o hodnocení nabídek k nadlimitní veřejné zakázce na služby s názvem "Úklid motoristických, nemotoristických komunikací a vývoz odpadkových košů na území městské části Praha 14"

II. r o z h o d l a

o výběru dodavatele, a to účastníka zadávacího řízení ZENOVA services s.r.o., se sídlem Purkyňova 2121/3, Nové Město, 110 00 Praha 1, IČO: 250 51 865, jak pro část A, tak pro část B zakázky na služby s názvem "Úklid motoristických, nemotoristických komunikací a vývoz odpadkových košů na území městské části Praha 14"

Ing. Petru Hukalovi, DiS., místostarostovi městské části Praha 14

zajistit veškerá právní jednání související s ukončením zadávacího řízení k nadlimitní veřejné zakázce na služby s názvem "Úklid motoristických, nemotoristických komunikací a vývoz odpadkových košů na území městské části Praha 14"

T: 31. 7. 2021

Mgr. Radek Vondra
místostarosta městské části Praha 14
Mgr. Irena Kolmanová
místostarostka městské části Praha 14

Provede: Ing. Petr Hukal, DiS.
Na vědomí: OD, OPKČ, OŘEŠ, OŽP