konaného dne 9. 8. 2021

č. 506/RMČ/2021

k zahájení veřejné zakázky malého rozsahu na služby "Severovýchodní cyklomagistrála etapa 6.1 a 6.2 - veškeré následné projekční práce po vydání územního rozhodnutí"

I. s c h v a l u j e

1. zadávací dokumentaci k veřejné zakázce malého rozsahu na služby "Severovýchodní cyklomagistrála etapa 6.1 a 6.2 - veškeré následné projekční práce po vydání územního rozhodnutí"

2. zahájení veřejné zakázky malého rozsahu na služby "Severovýchodní cyklomagistrála etapa 6.1 a 6.2 - veškeré následné projekční práce po vydání územního rozhodnutí"

II. j m e n u j e

k veřejné zakázce malého rozsahu na služby "Severovýchodní cyklomagistrála etapa 6.1 a 6.2 - veškeré následné projekční práce po vydání územního rozhodnutí" komisi pro otevírání nabídek a komisi pro hodnocení nabídek dle přílohy č. 3 - pouze v tiskové podobě

Ing. Petru Hukalovi, DiS., místostarostovi městské části Praha 14

zajistit zahájení veřejné zakázky malého rozsahu na služby "Severovýchodní cyklomagistrála etapa 6.1 a 6.2 - veškeré následné projekční práce po vydání územního rozhodnutí"

T: 25. 8. 2021

Jiří Zajac
Ing. Petr Hukal, DiS.
místostarosta městské části Praha 14

Provede: Ing. Petr Hukal, DiS.
Na vědomí: OI, OŘEŠ