konaného dne 30. 8. 2021

č. 566/RMČ/2021

k odstoupení účastníka zadávacího řízení a k výběru dodavatele nadlimitní veřejné zakázky na služby "Úklid motoristických, nemotoristických komunikací a vývoz odpadkových košů na území městské části Praha 14"

I. b e r e n a v ě d o m í

1. odstoupení účastníka, společnosti Zenova Services s.r.o., který se umístil na 1. místě v zadávacím řízení na nadlimitní veřejnou zakázku na služby s názvem "Úklid motoristických, nemotoristických komunikací a vývoz odpadkových košů na území městské části Praha 14", dle přílohy č. 1 usnesení, pouze v tiskové podobě, a to v obou částech zadávacího řízení:

- část A: rámcová dohoda na úklid motoristických a nemotoristických komunikací ve správě městské části Praha 14

- část B: vývoz odpadkových košů

2. protokol o druhém jednání hodnotící komise dle přílohy č. 2 usnesení, pouze v tiskové podobě

II. r o z h o d l a

o výběru dodavatele, a to účastníka zadávacího řízení, který se umístil druhý v pořadí, společnosti Pražské služby, a.s., se sídlem Praha 9, Pod Šancemi 444/1, IČO: 60194120, jak pro část A, tak pro část B zakázky na služby s názvem "Úklid motoristických, nemotoristických komunikací a vývoz odpadkových košů na území městské části Praha 14"

III. s c h v a l u j e

uzavření smlouvy s účastníkem zadávacího řízení Pražské služby, a.s., se sídlem Praha 9, Pod Šancemi 444/1, IČO: 60194120, jak pro část A, tak pro část B zakázky na služby s názvem "Úklid motoristických, nemotoristických komunikací a vývoz odpadkových košů na území městské části Praha 14"

IV. u k l á d á

Ing. Petru Hukalovi, DiS., místostarostovi městské části Praha 14

zajistit veškerá právní jednání související s ukončením zadávacího řízení k nadlimitní veřejné zakázce na služby s názvem "Úklid motoristických, nemotoristických komunikací a vývoz odpadkových košů na území městské části Praha 14"

T: 30. 9. 2021

Jiří Zajac
Ing. Petr Hukal, DiS.
místostarosta městské části Praha 14

Provede: Ing. Petr Hukal, DiS.
Na vědomí: OD, OPKČ, OŘEŠ, OŽP