konaného dne 18. 10. 2021

č. 694/RMČ/2021

k návrhu na zajištění přeložky komunikačního zařízení společnosti SITEL, spol. s r.o. v rámci investiční akce "Zklidnění ulice Rožmberská - úpravy křižovatek Broumarská - Rožmberská a Broumarská - Českobrodská"

I. s o u h l a s í

s uzavřením smlouvy ve věci přípravy a realizace přeložky komunikačního zařízení se společností SITEL, spol. s r.o., se sídlem Baarova 957/15, Praha 4, PSČ 140 00 v rámci investiční akce "Zklidnění ulice Rožmberská - úpravy křižovatek Broumarská - Rožmberská a Broumarská - Českobrodská"

Ing. Petru Hukalovi, DiS, Ph.D., místostarostovi městské části Praha 14

zajistit uzavření smlouvy ve věci přípravy a realizace přeložky komunikačního zařízení se společností SITEL, spol. s r.o., se sídlem Baarova 957/15, Praha 4, PSČ 140 00 v rámci investiční akce "Zklidnění ulice Rožmberská - úpravy křižovatek Broumarská - Rožmberská a Broumarská - Českobrodská"

T: 15. 11. 2021

Jiří Zajac
Ing. Petr Hukal, Dis, Ph.D.
místostarosta městské části Praha 14

Provede: Ing. Petr Hukal, DiS, Ph.D.
Na vědomí: OPKČ, OŘEŠ, ZŠ Vybíralova