Zastupitelstvo městské části

6. zasedání Zastupitelstva městské části Praha 14

konaného dne 20. 12. 2011

č. 54/ZMČ/2011

k uzavření smluv o bezúplatném převodu movitého majetku mezi městskou částí Praha 14 a jednotlivými občanskými sdruženími, která se zúčastnila realizace projektů v rámci programu prevence kriminality "Partnerství 2006"

Zastupitelstvo městské části Praha 14

I. s c h v a l u j e

smlouvy o bezúplatném převodu movitého majetkuuzavřené mezi městskou částí Praha 14 a Jahoda o. s., městskou částí Praha 14 a Sborem Církve bratrské v Praze 9 a městskou částí Praha 14 a Sdružením na pomoc dětem s handicapy o. s. dle přílohy č. 1, 2, 3 - pouze v tiskové podobě

Radě městské části Praha 14

zabezpečit uzavření smluv o bezúplatném převodu movitého majetkumezi městskou částí Praha 14 a Jahoda o. s., městskou částí Praha 14 a Sborem Církve bratrské v Praze 9 a městskou částí Praha 14 a Sdružením na pomoc dětem s handicapy o. s.

T: 30. 12. 2011

Bc. Radek Vondra