Samospráva ÚMČ Praha 14

Diskuze - Rada

DISKUZE K ČLÁNKU

7 komentářů k “Diskuze – Rada”

1. nova napsal:

Činím dle pokynů a žádám vrácení diskuzního fóra do staré, přehledné a občanům vyhovující podoby.
    Děkuji.
    Nováková

2. boskova napsal:

Vážení,
    jako obyvatelka Prahy 14 žádám o obnovení činnosti starého diskusního fóra, přip. o vytvoření analogického fóra na novém webu. Umožnit nám diskusi pod jednotlivými, vámi vytvořenými, příspěvky je ubohost, která abslolutně nevyhovuje potřebám občanů.
    Chceme diskutovat i o jiných problémech, než jsou ty, které vy nám tady předestřete.

Slibovali jste, že diskusní fórum zůstane (v nějaké podobě) zachováno. Umožňuje nám klást otázky, vyměňovat si názory, poukazovat na problémy atp. Tato příležitost od zprovoznění nových stránek vyloženě chybí.

Prosím nezaujímejte postoj mrtvého brouka a nečekejte, že volání po „staronovém“ fóru ustane. Začněte jednat, prosím.

3. zdenda napsal:

To , že není přímý odkaz na stránkách na Diskuzní forum, je asi záměr . Ti méně zdatní se do fóra ani nedostanou a to nemluvím o nutnosti registrace. To je selekce pro ty , kteří nemají možnost pravidelného přístupu na internet a nebo chtějí jen na něco poukázat. Úřad se usadil za jakousi zdí kam proniknou jen ti zdatnější. Velmi „Demokratický “ přístup, že.

• Oddělení komunikace napsal:

Dobrý den, děkujeme za vzkaz. Úřad se s občany snaží otevřeně komunikovat. Nejen prostřednictvím webových stránek, které k tomu poskytují nástroje, ale například i prostřednictvím facebooku městské části. Nutnost registrace je pro internetové diskuze zcela běžná, mnohdy i s rozsáhlejšími pravidly než má fórum na webu Prahy 14. Důvodem nutnosti registrace je pochopitelná snaha o zachování kulturnosti diskuze a o eliminaci třeba i vulgárních či jinak urážlivých anonymů, které do seriózní diskuze nepatří. S pozdravem Oddělení komunikace

• anna napsal:

Kdyz rikate, ze se snazite otevrene s obcany komunikovat, tak prosim vas o uprimnou informaci, jestli se chystate k navraceni diskuzniho fora ve stare, vyzkousene a obcanum vyhovujici podobe? Jestli ano – tak kdy? Jestli ne – tak proc?
        Osobne si navrat stare formy diskutovani moc preji, nebot to nove „forum“ vubec neodpovoda potrebam obcanu. S pozdravem, Anna

• Oddělení komunikace napsal:

Dobrý den, děkujeme za podnět. Navrácení původní podoby diskuzního fóra v tuto chvíli nechystáme. Mimo jiné to není možné z technických důvodů. Nicméně – vzhledem k tomu, že se webové stránky městské části stále vyvíjejí, konkrétní návrhy a připomínky vítáme a předáváme na příslušné oddělení. S pozdravem Oddělení komunikace

• anna napsal:

Dekuji za uprimnost, ale nechapu. Proc ignorujete zadosti tolika obcanu? A proc neni JASNY odkaz na kteroukoliv s diskuzi hned na prvni strance? Klidne na zelenem pozadi vlevo od okynka „Hledat“ – tam by se prece pekne vesel? S pozdravem, Anna