ÚMČ P14

Diskuze - Zdravotnictví


DISKUZE K ČLÁNKU

4 Komentářů k “Diskuze – Zdravotnictví”


 1. nova napsal:

  Dobrý den,

  tak jsem se konečně po deseti minutách dopracovala k seznamu lékařů a škol na Praze 14. Zařadit tyto sekce pod kolonku : Hledám informaci, je fakt „úžasný, logický a jasně pochopitelný krok“. Na co volit přímou cestu a dát tyto informace do záložky Život v Praze 14 vedle kultury, sportu …… To by to pak pro občany bylo moc jednoduché, že.

  Tyto stránky jsou fakt doopravdy „povedené“. Jen tak dál.

  Nováková

 2. kacka napsal:

  Dobrý den,

  musím souhlasit s příspěvkem výše, dohledat zde něco na stránkách je opravdu detektivka 🙁

  A teď k problému…po delší době jsem navštívila naší úžasnou polikliniku Parník. Může mi někdo kompetentní vysvětlit, proč zde po třech letech stále chybí lékař Neurologie??? Proč jsou neustále zamčená WC, to si opravdu připadám jako žebrák, který ťuká na sestru, aby mi zapůjčila klíč od WC a opravdu musím poslouchat sestru, která vylítne ze dveří, jestli umím číst, že pravidelně vychází a nemá se klepat? Chápu, že se na WC zdržovali hlavně feťáci, ale co takhle to řešit jako na jiných poliklinikách a na záchody umístit tlumená světla?

  • Oddělení komunikace napsal:

   Dobrý den, děkujeme za Váš příspěvek. Městská část od října loňského roku opakovaně na úřední desce zveřejňuje záměr pronajmout volný prostor ve 2. nadzemním podlaží polikliniky za účelem provozu ordinací internisty, neurologie, psychiatrie, endokrinologie nebo praktického lékaře. Do výběrového řízení se bohužel dosud nikdo nepřihlásil. K Vašemu druhému dotazu… v objektu je možné využít veřejné WC, které najdete za vrátnicí v přízemí polikliniky. S pozdravem Oddělení komunikace

Napsat komentář