Život na Praze 14

NEZISKOVÉ ORGANIZACE

Hvězdný bazar

Jeden z úspěšných projektů Asociace paraplegiků CZEPA, Hvězdný bazar, slaví 20. června už šest let svého působení!

Po celý tento slavnostní den budou mít návštěvníci bazaru v Jungmannově ulici v Praze 1 možnost zakoupit všechny kousky za pouhých 30 korun. Pro každého budeme mít sladkou tečku po nákupu v podobě cupcakes od známé cukrářky Andrey Liškové, která svým uměním potěší všechny návštěvníky. Připít si bude také čímJ Návštěvou nás poctí také známý pirát Ivan Bartoš, který CZEPA dlouho podporuje, a mnoho dalších osobností. V 17:30 h pak krátce zahraje duo Bechy & Fee. Reggae-soul v jejich podání je skutečné pohlazení po duši a nechybí mu ty správné pozitivní vibrace. Ve 20 h zavřeme náš Hvězdný bazar s tím, že další ráno opět otevřeme, tentokrát však do dalšího, již sedmého roku.

Hvězdný bazar

V České republice žije více jak 12 000 vozíčkářů s poraněním míchy. A každý rok jich dalších 150 přibude. Těmto lidem se v jedné vteřině změnil celý život. Chodit už nebudou, přesto se mohou postavit na vlastní nohy. Jde to líp, když jim na cestu svítí hvězdy!

Hvězdný bazar provozuje Česká asociace paraplegiků – CZEPA jako jeden ze svých projektů na podporu vozíčkářů s poraněním míchy.

Jde o charitativní obchod, který zaměstnává vozíčkáře. Pracovní místa prodejců jsou určena zejména mladým lidem, kteří v důsledku úrazu nedokončili vzdělání, nemají pracovní zkušenosti nebo nemohou vykonávat svou původní profesi.

Ve Hvězdném bazaru nabízíme kvalitní a stylové oblečení a doplňky z druhé ruky od všech, kteří nám chtějí pomoci, včetně řady známých osobností. Navrhujeme také věci s vlastním originálním designem, jako trička, tašky a jiné módní kousky. Spolupracujeme s českými firmami.

Nákupem i věnováním věcí do prodeje můžeme pomoc lidem po úraze znovu se postavit na vlastní nohy. Podporu vozíčkářům poskytujeme od nejtěžšího období těsně po úraze i v průběhu celého dalšího života. Naším posláním je hájit zájmy vozíčkářů po poranění míchy, usilovat o vytvoření podmínek pro jejich plnohodnotný život a pro integraci do většinové společnosti. 100 % výtěžku z Hvězdného bazaru využíváme na financování našich projektů.

 

Bude nám ctí přivítat Vás v bazaru 20. 6.
Prosím, svoji účast potvrďte na pr@czepa.cz.

Termín zveřejnění: 18. června 2019

Napsat komentář



Loading Facebook Comments ...