Život na Praze 14

NEZISKOVÉ ORGANIZACE

Montessori Pastelka

Montessori centrum PASTELKA organizuje vzdělávání a zájmové programy pro děti ve věkové kategorii 0 – 6 let, pro jejich rodiče a zároveň provozuje celodenní školku (pro děti 2,5 – 6 let) :

1/ PRÁZDNINY V PASTELCE. Montessori školka Pastelka je opět otevřena o prázdninách v srpnu (a to 5. – 23. 8. 2019) pro všechny děti, tedy i děti, které školku v běžném školním roce nenavštěvují. Prázdninový program ve školce je tématicky zaměřen, jde spíš o příměstský tábor plný her, výletů a zábavy. Přihlášky do 10. 7. 2019.

2/ DODATEČNÝ ZÁPIS DO MONTESSORI ŠKOLKY PASTELKA na školní rok 2019/2020 probíhá o prázdninách a to na 2 volná místa. Školka je otevřena denně 7,30 – 16,00 hod. Malý kolektiv dětí, kvalitní výchova Montessori metodou dle vzdělávacího plánu, projektové vzdělávání, kvalifikovaní učitelé s Montessori vzděláním a partnerským přístupem, připravené a motivující prostředí pro vzdělávání dětí, bio stravování, exkurze, výlety, angličtina s rodilým mluvčím v odpoledním kroužku, který navazuje na školku, výtvarné a kreativní činnosti, milé, klidné a přátelské jednání s dětmi i rodiči, pravidelné informace o práci dětí.

3/ Program HURÁ – JDEME DO ŠKOLKY! Jde o program pro děti od 2 let, které se chystají do školky a chtějí si to přímo ve školce vyzkoušet. Děti navštěvují školku ze začátku 1 – 2 týdně dopoledne, pak podle adaptace dítěte a dohody s rodiči i častěji. Program běží v Pastelce již 6 rokem, na školní rok 2019/2020 se lze přihlásit ještě během prázdnin, máme 1 volné místo (kontaktujte nás).

4/ Zápis do ODPOLEDNÍCH ZÁJMOVÝCH KROUŽKŮ na školní rok 2019/2020 probíhá celý červen : MONTESSORI DÍLNIČKA (rodič + dítě 1,5 – 3 roky), MONTESSORI KRŮČKY (rodič + dítě 1 – 2 roky) , ANGLIČTINA S RODILÝM MLUVČÍM (děti 3 – 7 let), SPORTOVNÍ HRY (děti 3 – 6 let), KOUZELNÁ FLÉTNA (děti 4 – 7 let).

5/ MONTESSORI VZDĚLÁVACÍ CENTRUM organizuje odborné přednášky,semináře,workshopy

o Montessori metodě. Je vzdělávacím centrem pro pedagogické pracovníky, chůvy, asistenty, studenty, rodiče i širokou veřejnost, a je též školícím centrem i místem pro setkávání . Program akcí a kurzů na webových stránkách.

 

Více informací o všech našich aktivitách na webových stránkách.

Termín zveřejnění: 12. června 2019

 

Napsat komentářLoading Facebook Comments ...