Život na Praze 14

Přestože nebezpečí nákazy novým typem koronaviru zcela nepominulo, stávající epidemiologická situace dovoluje lehký optimismus. Vláda ČR na aktuální vývoj reaguje postupným uvolňováním nastavených mimořádných opatření. Co to znamená? Je čas pomalu se vracet k normálnímu životu – chodit nakupovat, bavit se s přáteli nebo si například udělat radost novým účesem. Nebojme se a podpořme živnostníky a podnikatele Prahy 14 tím, že budeme využívat jejich služby. Stačí dodržovat hygienická pravidla stanovená Ministerstvem zdravotnictví ČR. Pomůžeme tak celé české ekonomice – tedy i sobě.

   

Zdroj: www.koronavirus.mzcr.cz

Podpořit naše podnikatele můžete návštěvou:

  • provozoven včetně těch v nákupních centrech. Zkoušet už si můžete i oblečení a obuv. Je však třeba si předtím vydezinfikovat ruce.
  • restaurací a všech dalších provozoven stravovacích služeb (letních zahrádek i vnitřních prostor)
  • holičství a kadeřnictví
  • salonů, které nabízejí manikúru, pedikúru, masáže, kosmetické služby a pedologii

Vyrazit už můžete také do/na:

  • muzea, galerie a další podobná zařízení
  • divadelní, hudební, filmová a další umělecká představení, sportovní, kulturní, náboženské, spolkové, taneční, tradiční a jim podobné akce a jiná shromáždění, výstavy, slavnosti, poutě, přehlídky, cirkusy, ochutnávky, trhy a veletrhy, vzdělávací akce, oslavy a další hromadné akce ve venkovních i vnitřních prostorách, a to jak veřejné, tak soukromé, s účastí nepřesahující ve stejný čas 1000 osob

Informace o všech povolených aktivitách naleznete na stránkách www.vlada.cz.