Život na Praze 14

Senioři - kluby

Šimanovská 47, Praha 9, Kyje
Předsedkyně klubu: pí. Řádová, tel.: 728 131 922

Schůzky jsou každou středu od 13 do 16 hod.

Náš nejpočetnější Klub seniorů z Černého Mostu se přesunul z Maňákovy ulice, kde měl od léta své zázemí, z technických důvodů nově do Kulturního domu Kyje, Šimanovská 47.

Z konečné metra Černý Most autobus č. 190, z Hloubětína autobusy č. 110 a 181 – výstupní stanice Kyje – u kostela a č. 208 (depo Hostivař – Dolní Počernice), výstupní stanice Jiráskova čtvrť.

Pokud patříte mezi seniory, kontaktujte pí. Řádovou na tel.: 728 131 922 a přijďte vždy ve středu od 13 hod. do příjemné společnosti. Jste vítáni.

O prázdninách zahájil provoz významný neziskový internetový projekt pro seniory v ČR. Na adrese www.sedesatka.cz je umístěn informačně-zábavní systém s desítkami stránek, vnitřně členěný na čtrnáct krajů a sedmdesát šest okresů. Internetový projekt Šedesátka.cz umožňuje seniorům zapojit se při tvorbě jeho obsahu, každý návštěvník může nejen číst, ale také přispívat, přímo psát své články nebo posílat redakci to, co jej zaujalo.

Cílem projektu Šedesátka.cz je vytvořit českým seniorům prostor k vzájemnému sdílení, vyjádření názorů, prostor k vytváření komunity.

 

sedesatka