Život na Praze 14

Stavba Kauflandu - omezení dopravy

Stavba obchodního domu Kaufland, který momentálně „roste“ v Hloubětíně, nabere zpoždění. Firma rozhodla o změně původně plánované dispozice prodejny, kvůli čemuž se předpokládaný termín otevření posouvá z května na polovinu srpna roku 2018.

                                       Také letos, konkrétně v dubnu a v květnu, výstavba ovlivní dopravu v místě. Půjde o obdobná opatření jako loni na podzim. Ulice Kolbenova bude v úseku mezi křižovatkou s Kbelskou a křižovatkou s ulicí K Hutím zúžena do jednoho pruhu – pro vozidla jedoucí z centra. Ve směru do centra auta pojedou po objízdné trase přes ulice Poděbradská, Kbelská a dále po Kolbenově.

Kromě výše zmiňovaných již žádná dopravní omezení naplánována nejsou.

Při poskytování informací zástupci radnice vycházejí z podkladů poskytnutých realizátorem stavby. Obchodní dům Kaufland se v Kolbenově ulici staví od podzimu 2017, investorem je společnost InterCora.

 

Harmogram prací a dopravních omezení (aktualizováno na základě informací poskytnutých zhotovitelem)

Termín Dopravní omezení a objízdné trasy Mapa dopravního řešení
9. 4. 2018 – 10. 6. 2018
Kolbenova v úseku mezi křižovatkou s Kbelskou a křižovatkou s ulicí K Hutím zúžena do jednoho pruhu – pro vozidla jedoucí z centra. Pro směr do centra řidiči pojedou po objízdné trase přes ulice Poděbradská, Kbelská a dále po Kolbenově. Prováděné práce

Objízdné trasy

 

Poslední aktualizace informací (poskytnutých zhotovitelem): 5. 4. 2018