Samospráva ÚMČ Praha 14

FUNKČNÍ OBDOBÍ

_starosta Jiří Zajac_S7A9829_fin_
Jiří Zajac
Tel.: 225 295 205
E-mail: Jiri.Zajac@praha14.cz
Funkce: člen rady, člen zastupitelstva, starosta
Politická příslušnost: ODS
Jelenová_finál
PhDr. Zuzana Jelenová
Tel.: 225 295 550, 774 488 814
E-mail: Zuzana.Jelenova@praha14.cz
Funkce: člen rady, člen zastupitelstva, 1. místostarostka
Politická příslušnost: STAN
_místostarosta Jaromír Krátký_S7A9921_fin_
Jaromír Krátký
Tel.: 225 295 500
E-mail: Jaromir.Kratky@praha14.cz
Funkce: člen rady, člen zastupitelstva, místostarosta
Politická příslušnost: ODS
_místostarostka Mgr. Mária Ševčíková_S7A9953_fin_
Mgr. Mária Ševčíková
Tel.: 225295201
E-mail: Maria.Sevcikova@praha14.cz
Funkce: člen rady, člen zastupitelstva, místostarostka
Politická příslušnost: ANO 2011
_radní Martin Kouklík_S7A0032_fin_
Martin Kouklík
Tel.: 225 295 250; 603 430 295
E-mail: Martin.Kouklik@praha14.cz
Funkce: člen rady, člen zastupitelstva
Politická příslušnost: KDU-ČSL
_radní Ing. Jan Liška_S7A0195_fin_
Ing. Jan Liška
E-mail: Jan.Liska@praha14.cz
Povolání: auditor
Funkce: člen rady, člen zastupitelstva
Politická příslušnost: STAN
_radní Ing. Karel Med_S7A0115_fin_
Ing. Karel Med
Tel.: 777 255 781
E-mail: Karel.Med@praha14.cz
Funkce: člen rady, člen zastupitelstva
Politická příslušnost: ANO 2011
_radní Ing. Adam Palát_S7A0136_fin_
Ing. Adam Palát
E-mail: Adam.Palat@praha14.cz
Povolání: datový analytik, konzultant Smart City
Funkce: člen rady, člen zastupitelstva
Politická příslušnost: BEZP
M.Šubrt ořez (600x800)
Bc. Miroslav Šubrt
Tel.: 774 892 389
E-mail: subrtmiroslav@centrum.cz
Povolání: zdravotnický záchranář
Funkce: člen rady, člen zastupitelstva, člen komise bezpečnostní a prevence patologických jevů, člen komise pro soc. věci a zdravotnictví
Politická příslušnost: ANO 2011