Samospráva ÚMČ Praha 14

FUNKČNÍ OBDOBÍ

vondra 3
Mgr. Radek Vondra
Tel.: 225 295 201, 790 001 122
E-mail: Radek.Vondra@praha14.cz
E-mail: Radek.Vondra@top09.cz
Povolání: starosta Prahy 14
Funkce: člen rady, člen zastupitelstva, starosta
Politická příslušnost: TOP 09
zajac (534x800)
Jiří Zajac
Tel.: 225 295 205
E-mail: Jiri.Zajac@praha14.cz
Povolání: místostarosta Prahy 14
Funkce: člen rady, člen zastupitelstva, místostarosta
Politická příslušnost: ODS
hukal (534x800)
Ing. Petr Hukal, DiS.
Tel.: 724 464 403, 225 295 206
E-mail: Petr.Hukal@praha14.cz
Povolání: místostarosta Prahy 14
Funkce: člen rady, člen zastupitelstva, místostarosta
Politická příslušnost: BEZP
jelenová (534x800)
PhDr. Zuzana Jelenová
Tel.: 774 488 814, 225 295 550
E-mail: Zuzana.Jelenova@praha14.cz
Povolání: místostarostka Prahy 14
Funkce: člen rady, člen zastupitelstva, místostarostka
Politická příslušnost: BEZP
kolmanová (534x800)
Mgr. Irena Kolmanová
Tel.: 225 295 250, 724 875 902
E-mail: Irena.Kolmanova@praha14.cz
Povolání: místostarostka Prahy 14
Funkce: člen rady, člen zastupitelstva, místostarostka
Politická příslušnost: TOP 09
krátký (534x800)
Jaromír Krátký
Tel.: 225 295 500
E-mail: Jaromir.Kratky@praha14.cz
Povolání: uvolněný radní
Funkce: člen rady, člen zastupitelstva
Politická příslušnost: ODS
prager (534x800)
Bc. Michal Prager, MBA
Tel.: 603 875 145, 225 295 563
E-mail: Michal.Prager@praha14.cz
Povolání: uvolněný radní
Funkce: člen rady, člen zastupitelstva
Politická příslušnost: Piráti
Kutmon
Josef Kutmon
Tel.: 602 291 439
E-mail: kutmon@svoboda.cz
Povolání: obchodní ředitel
Funkce: člen rady, člen zastupitelstva, člen výboru
Politická příslušnost: ODS
vršecký (534x800)
Mgr. Petr Vršecký
Tel.: 605 154 728
E-mail: vrseckyp@centrum.cz
Povolání: sekretář sportovního klubu
Funkce: člen rady, člen zastupitelstva
Politická příslušnost: BEZP