Samospráva ÚMČ Praha 14

FUNKČNÍ OBDOBÍ

Ing. Mgr. Lucie Svobodová
Ing. Mgr. Lucie Svobodová
Tel.: 225 295 550
E-mail: Lucie.Svobodova@praha14.cz
Funkce: Člen rady, Člen zastupitelstva, Zástupce starosty
Politická příslušnost: ČSSD
Jiří Zajac
Jiří Zajac
Tel.: 281 005 205
E-mail: Jiri.Zajac@praha14.cz
Funkce: Člen rady, Člen zastupitelstva, Zástupce starosty
Politická příslušnost: ODS
Ing. Ilona Picková, SZ
Ing. Ilona Picková
Tel.: 603 711 367 , 225 295 206
E-mail: ilonapickova@seznam.cz
E-mail: ilona.Pickova@praha14.cz
Funkce: Člen rady, Člen zastupitelstva, Člen komise, Zástupce starosty
Politická příslušnost: SZ
Ing. Petr Hukal
Ing. Petr Hukal
Tel.: 724 464 403
E-mail: Petr.Hukal@praha14.cz
E-mail: Petr.Hukal@zeleni.cz
Povolání: vedoucí pracovník
Funkce: Člen rady, Člen zastupitelstva, Člen komise
Politická příslušnost: BEZPP
Mgr. Irena Kolmanová
Mgr. Irena Kolmanová
Tel.: 281 005 250
E-mail: Irena.Kolmanova@praha14.cz
Funkce: Člen rady, Člen zastupitelstva
Politická příslušnost: TOP 09
Josef Kutmon
Josef Kutmon
Tel.: 602 291 439
E-mail: kutmon@svoboda.cz
Povolání: obchodní ředitel
Funkce: Člen rady, Člen zastupitelstva, Člen výboru
Politická příslušnost: ODS
Ing. Břetislav Vodák
Ing. Břetislav Vodák
Tel.: 225 295 500, 606 034 264
E-mail: bv.vodak@seznam.cz
E-mail: Bretislav.Vodak@praha14.cz
Funkce: Člen rady, Člen zastupitelstva
Politická příslušnost: ČSSD
Pavel Mašek
Pavel Mašek
Tel.: 777 257 925
E-mail: pavel.masek@email.cz
Povolání: předseda správní rady nadačního fondu
Funkce: Člen rady, Člen zastupitelstva, Člen komise
Politická příslušnost: TOP 09