ÚMČ P14

Odbory úřadu

VÝBĚR ODBORU
Vyberte odbor
hledejte dle jména.

KANCELÁŘ STAROSTY

ADRESU PRACOVNÍKŮ ODBORU NALEZNETE PO ROZKLIKNUTÍ TOHOTO ODKAZU.

Fax – zástupci starosty: 225 295 380

Organizační členění:

  • úsek informačních a komunikačních technologií
  • oddělení strategického plánování a komunikace
  • úsek územního rozvoje

Směrnice QS 55-01 – Organizační řád

Životní situace v působnosti Kanceláře starosty
Vedoucí odboru
Abou Chahine Kateřina Ing. 225 295 599 Katerina.AbouChahine@praha14.cz
Pracovníci odboru
Gombíková Renáta Mgr. 225 295 511 Renata.Gombikova@praha14.cz

Oddělení

Oddělení strategického plánování a komunikace - Bratří Venclíků 1073 (vyjma pracovníka kultury, Ing. Zdeny Rehbergerové, která má kancelář na adrese nám. Plk. Vlčka 695/8)
Rýpar Zbyněk 225 295 318 Zbynek.Rypar@praha14.cz vedoucí oddělení
Berná Veronika DiS 225 295 603, mobil: 605 222 238 veronika.berna@praha14.cz

referentka – PR, časopis Čtrnáctka, web a facebook MČ Praha 14, tisková mluvčí

George Pavlína Ing. 225 295 493 Pavlina.George@praha14.cz

projektová manažerka a koordinátorka MA 21

Hlavačková Lucie 225 295 602 Lucie.Hlavackova@praha14.cz

referentka – PR, web a facebook MČ Praha 14
koordinátorka participativního rozpočtu

Rehbergerová Zdenka Ing. 225 295 278 Zdenka.Rehbergerova@praha14.cz

referentka kultury

Šindler Nikola 603 333 818; 225 295 495 nikola.sindler@praha14.cz

projektový manažer – koordinátor participativního plánování

Straková Zora 225 295 344 Zora.Strakova@praha14.cz

referentka rozpočtů, dotací a komunitního plánování

Úsek územního rozvoje - Bratří Venclíků 1073
Lebedová Jana Ing. 225 295 292 Jana.Lebedova@praha14.cz vedoucí oddělení
Tevi Lucie Ing. arch. 225 295 291 lucie.tevi@praha14.cz

referentka