ÚMČ P14

Odbory úřadu

VÝBĚR ODBORU
Vyberte odbor
hledejte dle jména.

KANCELÁŘ ÚŘADU

fax: 225 295 861

Kancelář úřadu v samostatné působnosti zabezpečuje činnosti dle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, činnosti dle zákona č.312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů a zabezpečuje činnosti ve smyslu zákona č.131/2000 Sb., o hl. m. Praze, vše ve znění pozdějších předpisů.

Organizační členění:

  • vedoucí odboru
  • oddělení personální
  • oddělení sekretariátu členů rady
  • úsek krizového řízení
  • úsek RMČ a ZMČ

Organizační řád

Životní situace v působnosti Kanceláře úřadu

Žádost o potvrzení souladu povodňového plánu pro pozemek, stavbu nebo provoz objektu s Povodňovým plánem MČ Praha 14

Vedoucí odboru
Baláž Pavel Mgr. 225 295 253 Pavel.Balaz@Praha14.cz
Pracovníci odboru
Telváková Denisa 225 295 235 Denisa.Telvakova@Praha14.cz

Oddělení

Oddělení sekretariátu členů rady - Bratří Venclíků 1073
Holíková Irena Ing. 225 295 237 Irena.Holikova@praha14.cz vedoucí oddělení
Babicová Erika 225 295 512 Erika.Babicova@praha14.cz

asistentka starosty Jiřího Zajace a místostarosty Jaromíra Krátkého

Kubátová Klára 225 295 551 klara.kubatova@praha14.cz

asistentka místostarostky PhDr. Zuzany Jelenové a uvolněného radního Martina Kouklíka

Telváková Denisa 225 295 235 Denisa.Telvakova@Praha14.cz

asistentka odboru Kanceláře úřadu, asistentka místostarostky Mgr. Márie Ševčíkové a radního Ing. Tomáše Novotného

Personální oddělení - Bratří Venclíků 1073
Hanicová Lenka Mgr. 225 295 254 lenka.hanicova@praha14.cz vedoucí oddělení
Bezděková Jitka 225 295 288 Jitka.Bezdekova@praha14.cz

referentka vzdělávání

Hübschová Andrea 225 295 274 Andrea.Hubschova@praha14.cz

referentka

 

Triebeneklová Lea 225 295 365 Lea.Triebeneklova@praha14.cz

mzdová účetní

Úsek krizového řízení - Bratří Venclíků 1073
Součková Mikolášková Dagmar, Bc. 225 295 212 dagmar.souckova.mikolaskova@praha14.cz vedoucí oddělení
Korsová Pavlína 225 295 207 Pavlina.Korsova@praha14.cz

referentka

Úsek RMČ a ZMČ - Bratří Venclíků 1073
Hladíková Kateřina 225 295 221 Katerina.Hladikova@praha14.cz vedoucí oddělení
Vacková Jana 225 295 251 Jana.Vackova@praha14.cz

referentka