ÚMČ P14

Odbory úřadu

VÝBĚR ODBORU
Vyberte odbor
hledejte dle jména.

KANCELÁŘ STAROSTY

Fax: 225 295 861

Organizační členění:

  • úsek interního auditu
  • oddělení strategického plánování
  • úsek komunikace
  • úsek územního rozvoje

Směrnice QS 55-01 – Organizační řád

Životní situace v působnosti Kanceláře starosty
Vedoucí odboru
Abou Chahine Kateřina Ing. 225 295 599 Katerina.AbouChahine@praha14.cz
Pracovníci odboru
Němec Michal Ing. 225 295 281 Michal.Nemec@praha14.cz

Oddělení

Oddělení strategického plánování - Bratří Venclíků 1073
George Pavlína Ing. 225 295 493 Pavlina.George@praha14.cz vedoucí oddělení
Rehbergerová Zdenka Ing. 225 295 278 Zdenka.Rehbergerova@praha14.cz

referentka kultury

Šindler Nikola 603 333 818; 225 295 495 nikola.sindler@praha14.cz

projektový manažer – koordinátor participativního plánování

Straková Zora 225 295 344 Zora.Strakova@praha14.cz

referentka rozpočtů, dotací a komunitního plánování

Úsek interního auditu - Bratří Venclíků 1073
Vácová Jitka Bc. 225 295 299 jitka.vacova@praha14.cz vedoucí oddělení
Úsek komunikace - Bratří Venclíků 1073
Berná Veronika DiS 225 295 603, mobil: 605 222 238 veronika.berna@praha14.cz vedoucí oddělení
Hlavačková Lucie 225 295 602 Lucie.Hlavackova@praha14.cz

referentka – PR, web a facebook MČ Praha 14
koordinátorka participativního rozpočtu

Úsek územního rozvoje - Bratří Venclíků 1073
Lebedová Jana Ing. 225 295 292 Jana.Lebedova@praha14.cz vedoucí oddělení
Tevi Lucie Ing. arch. 225 295 291 lucie.tevi@praha14.cz

referentka