ÚMČ P14

Odbory úřadu

VÝBĚR ODBORU
Vyberte odbor
hledejte dle jména.

Kancelář starosty

Fax – zástupci starosty: 225 295 380, 281 005 380

Organizační členění:

  • úsek informačních a komunikačních technologií
  • oddělení strategického plánování a komunikace
  • úsek územního rozvoje

Směrnice QS 55-01 – Organizační řád

Životní situace v působnosti Kanceláře starosty
Vedoucí odboru
Červený Jaroslav Ing. 225 295 295 jaroslav.cerveny@praha14.cz
Pracovníci odboru

Oddělení

Oddělení informačních a komunikačních technologií - Bratří Venclíků 1073
Dušek Martin Ing. 225 295 203 Martin.Dusek@praha14.cz vedoucí oddělení
Palounek Miroslav 225 295 227 miroslav.palounek@praha14.cz

referent

Oddělení strategického plánování a komunikace - Bratří Venclíků 1072
Rýpar Zbyněk 225 295 318 Zbynek.Rypar@praha14.cz vedoucí oddělení
Berná Veronika DiS 225295603, mobil: 605 222 238 veronika.berna@praha14.cz

referentka – PR, časopis Čtrnáctka, web MČ Praha 14

George Pavlína Ing. 225295493 Pavlina.George@praha14.cz

referentka

Hlavačková Lucie 225 295 602 Lucie.Hlavackova@praha14.cz

referentka, pracovník PR

Křemenová Alžběta alzbeta.kremenova@praha14.cz

referentka KS

Rehbergerová Zdenka Ing. 225 295 278 Zdenka.Rehbergerova@praha14.cz

referentka

Šindler Nikola nikola.sindler@praha14.cz

referent KS

Straková Zora 225 295 344 Zora.Strakova@praha14.cz

referentka rozpočtu, dotací a komunitního plánování

Uhlíková Zuzana zuzana.uhlikova@praha14.cz

referentka KS

Úsek územního rozvoje - Bratří Venclíků 1073
Lebedová Jana Ing. 225 295 292 Jana.Lebedova@praha14.cz vedoucí oddělení
Tevi Lucie Ing. arch. 225 295 291 lucie.tevi@praha14.cz

oddělení územního rozvoje