Život na Praze 14

RŮZNÉ

Den otevřených dveří

Centrum demokratického vzdělávání pořádá Den otevřených dveří, na kterém představí aktivity komunitního centra. V pátek od 14:00 bude probíhat ukázková hodina doučování pro mladé migranty, na kterou zveme i pracovníky ve vzdělávání, kteří se o vzdělávání cizinců zajímají.

Páteční odpoledne bude věnováno akcím vhodným pro rodiče s dětmi. Od 16 hodin se koná odpolední setkání klubu pro matky s dětmi, na které naváže v 17 hodin přednáška Hra jako investice lásky. Během povídání dětské psycholožky Julie Russ můžete získat inspiraci a náměty na nové aktivity s dětmi pro podzimní dny.

V pátek večer budeme od 18 hodin promítat oceňované drama Teheránská tabu. Na film naváže diskuse, které se bude účastnit novinář Mohammad Zarghami (Radio Free Europe) a Adéla Šimáková (Organizace pro pomoc uprchlíkům).

V sobotu 20. října můžete přijít ve 13 hodin na akci s názvem Podzimní slavnost. Jedná se o dílnu zaměřenou na vyrábění z podzimních surovin, vhodnou pro dospělé i děti různého věku. Budeme vyrábět nakládané sýry a dýňový dezert. Program je zaměřen i na seznámení se s tradicemi a zvyky spojenými s podzimem.

Akci finančně podpořila Nadace Open Society Fund prostřednictvím projektu Kovářská žije!

Více informací ZDE.

Přihlásit na jakoukoliv z akcí je možné na: sarka@demokraticke-vzdelavani.cz.

Napsat komentářLoading Facebook Comments ...