Život na Praze 14

Dražba bytů

26.8.2019

Městská část Praha 14 zastoupená Správou majetku Praha 14, a.s. připravuje prodej deseti bytových jednotek do osobního vlastnictví vč. příslušných spoluvlastnických podílů na společných částech objektů a podílů na pozemcích, které jsou ve vlastnictví městské části P-14. Prodej proběhne formou  elektronické dražby na portále http://www.prodej-drazbou.cz/.

Jedná se o tyto byty:

1. bytová jednotka č. 993/3 o velikosti 3+1 (cca 65m2) v č.p. 993, Kpt. Stránského ul., Praha 9
nejnižší podání 3.266.000,- Kč
termín dražby – 2. 10. 2019 v 10.00 hod. na http://www.prodej-drazbou.cz/. ID dražby: 64131.
termíny prohlídek –  21. 9. 2019 a 22. 9. 2019 vždy od 10:00 hod (sraz před domem)

2. bytová jednotka č. 845/1 o velikosti 4+1 (cca 97 m2) v č.p. 845, Gen. Janouška ul., Praha 9
nejnižší podání 3.478.000,- Kč
termín dražby – 2. 10. 2019 v 14.00 hod. na http://www.prodej-drazbou.cz/. ID dražby: 64133.
termíny prohlídek – 21. 9. 2019 a 22. 9. 2019 vždy od 10:45 hod (sraz před domem)

3. bytová jednotka č. 849/2 o velikosti 4+1 (cca 97 m2) v č.p. 849, Gen. Janouška ul., Praha 9
nejnižší podání – 4.169.000,- Kč
termín dražby – 3. 10. 2019 v 10.00 hod. na http://www.prodej-drazbou.cz/. ID dražby: 64134.
termíny prohlídek – 21. 9. 2019 a 22. 9. 2019 vždy od 11:15 hod (sraz před domem)

4. bytová jednotka č. 850/4 o velikosti 4+1 (cca 97 m2) v č.p. 850, Gen. Janouška ul., Praha 9
nejnižší podání – 4.169.000,- Kč
termín dražby – 3. 10. 2019 v 14.00 hod. na http://www.prodej-drazbou.cz/. ID dražby: 64135.
termíny prohlídek – 21. 9. 2019 a 22. 9. 2019 vždy od 11:45 hod (sraz před domem)

5. bytová jednotka č. 493/3 o velikosti 4+1 (cca 87 m2) v č.p. 493, Krylovecká ul., Praha 9
nejnižší podání – 4.579.000,- Kč
termín dražby – 4. 10. 2019 v 10.00 hod. na http://www.prodej-drazbou.cz/. ID dražby: 64136.
termíny prohlídek – 21. 9. 2019 a 22. 9. 2019 vždy od 12:15 hod (sraz před domem)

6. bytová jednotka č. 494/2 o velikosti 2+kk (cca 48 m2) v č.p. 494, Slévačská ul., Praha 9
nejnižší podání – 2.939.000,- Kč
termín dražby – 4. 10. 2019 v 14.00 hod. na http://www.prodej-drazbou.cz/. ID dražby: 64137.
termíny prohlídek – 21. 9. 2019 a 22. 9. 2019 vždy od 13:00 hod (sraz před domem)

7. bytová jednotka č. 770/3 o velikosti 4+1 (cca 83 m2) v č.p. 770, Rochovská ul., Praha 9
nejnižší podání – 4.104.000,- Kč
termín dražby – 7. 10. 2019 v 10.00 hod. na http://www.prodej-drazbou.cz/. ID dražby: 64138.
termíny prohlídek – 21. 9. 2019 a 22. 9. 2019 vždy od 13:45 hod (sraz před domem)

8. bytová jednotka č. 773/7 o velikosti 3+1 (cca 77 m2) v č.p. 773, Kardašovská ul., Praha 9
nejnižší podání – 3.979.000,- Kč
termín dražby – 7. 10. 2019 v 14.00 hod. na http://www.prodej-drazbou.cz/. ID dražby: 64139.
termíny prohlídek – 21. 9. 2019 a 22. 9. 2019 vždy od 13:45 hod (sraz před domem)

9. bytová jednotka č. 668/8 o velikosti 1+1 (cca 48 m2) v č.p. 668, Kardašovská ul., Praha 9
nejnižší podání – 3.057.000,- Kč
termín dražby – 8. 10. 2019 v 10.00 hod. na http://www.prodej-drazbou.cz/. ID dražby: 64132.
termíny prohlídek – 21. 9. 2019 a 22. 9. 2019 vždy od 15:00 hod (sraz před domem)

10. bytová jednotka č. 625/12 o velikosti 1+1 (cca 48 m2) v č.p. 625, Kardašovská ul., Praha 9
nejnižší podání – 2.054.000,- Kč
termín dražby – 8. 10. 2019 v 14.00 hod. na http://www.prodej-drazbou.cz/. ID dražby: 64140.
termíny prohlídek – 21. 9. 2019 a 22. 9. 2019 vždy od 15:30 hod (sraz před domem)

Bližší informace získáte u Ing. Veronika Ludvíkové (tel. 774 088 226), veronika@elsenenergo.cz.

Aktualizace: 6. 9. 2019

Předešlé aktuality

MŠ Paculova přijme pomocnou sílu do kuchyně

Mateřská škola Paculova na Černém Mostě přijme pomocnou sílu do kuchyně na poloviční úvazek. Pracovní doba od 9 do 13 hodin. Náplní práce bude výdej svačinek, obědů, mytí nádobí a úklid. Bližší informace: sjpaculova@seznam.cz, skolka@mspaculova.cz, tel.: 601 586 424, 736 530 378. Zveřejněno: 28. 8. 2026

Zveřejněno: 28.8.2026
Pokračovat na článekPokračovat na článek

TZ 8/2026 Praha 14 začíná s výstavbou nové základní školy na Jahodnici, do jejího dokončení pomůže dočasná škola v Travné

Praha, 27. srpna 2026 – Městská část Praha 14 oficiálně zahájila výstavbu nové základní školy na Jahodnici, která vznikne v ulici U Hostavického potoka. Terénní práce začnou na podzim. Nové zařízení nabídne kromě učeben také jídelnu a výdejnu jídla, tělocvičnu, zázemí pro pedagogy a upravený venkovní areál. Žákům se škola otevře za dva roky. Slavnostního poklepání na základní kámen se vedle vedení městské části Praha 14 a dalších hostů zúčastnil primátor hl. m. Prahy Bohuslav Svoboda, radní hl. m. Prahy pro oblast školství a sportu Antonín Klecanda a radní hl. m. Prahy pro oblast financí, rozpočtu fondů a podpory podnikání

Zveřejněno: 27.8.2026
Pokračovat na článekPokračovat na článek

Evropský týden mobility 2026 – Mobilita pro všechny

Přidejte se k nám v týdnu plném sportu, dopravní výchovy a praktických ukázek, které podpoří udržitelnou mobilitu v Praze 14. Městská část Praha 14 se k iniciativě Evropské komise pravidelně připojuje od roku 2014 — letos opět s bohatým programem pro děti i dospělé. Evropský týden mobility 2026 – Mobilita pro všechny! 16.–22. září 2026 PROGRAM VYBRANÝCH AKCÍ: Snídaně na peróněČtrvtek 17. 9. 2026, 7 – 9 hodin — lávka přes Chlumeckou (mezi vlakovou zastávkou a stanicí metra Rajská zahrada)Představení novinek a možností využití vlakové dopravy v návaznosti na MHD. Tradičně bude připraveno drobné občerstvení. Akce bude zároveň probíhat i na zastávkách

Zveřejněno: 25.8.2026
Pokračovat na článekPokračovat na článek

Podmínky politické inzerce v zářijovém a říjnovém vydání Čtrnáctky

Dovolujeme si připomenout podmínky politické inzerce ve vydáních časopisu Čtrnáctka č. 9/2026 a 10/2026. Pro tento typ reklamy je stanoven maximální inzertní prostor na jeden politický subjekt (strana, hnutí, případně koalice stran) v rozsahu jedné poloviny strany na šířku. Kontakt na manažera inzerce, který má kompetenci politickou inzerci přijmout: Vít Vrbický (tel.: 603 786 170, vrbicky@regionalnivydavatelstvi.cz). Politické inzeráty ve vydání 9/2026 a 10/2026 budou řazeny za sebou na vyhrazeném prostoru, a to dle vylosovaného volebního čísla. V případě, že před tiskem zářijového vydání ještě volební čísla kandidujících subjektů nebudou stanovena, budou inzeráty politických stran řazeny abecedně dle názvu strany, hnutí, případě koalice stran.

Zveřejněno: 19.8.2026
Pokračovat na článekPokračovat na článek

Agenda ověřování obnovena

Upozorňujeme občany, že funkčnost systému ověřování byla obnovena. Agenda je v současné chvíli opět v provozu bez omezení. Omlouváme se za případné komplikace spojené s výpadkem. Zveřejněno: 17. 8. 2026  

Zveřejněno: 17.8.2026
Pokračovat na článekPokračovat na článek
Další aktualityDalší aktuality