Život na Praze 14

SPORT

Fit Studio D slaví úspěch

Jak to u většiny sportu bývá, největším vrcholem je MISTROSTVÍ SVĚTA. Letos se konalo v krásném holandském městě Leiden. I tam se černomostecký klub Fit Studio D vypravil bojovat a zakončit tak sezónu, která byla v roce 2017 více než úspěšná.
V České republice je konkurence v aerobiku velmi vysoká a nominovat se na ME či MS je opravdu oříšek. Jsme rády, že se můžeme pyšnit výbornými závodníky, kteří si nominaci na MS vybojovaly. Pro některé z nich to nebyl zrovna lehký úkol a trávily spousty a spousty hodin. Jak říká naše dlouholetá trenérka Míša Mádrová, chce to dřít, věřit a jít si za svým snem.

 Již po druhé Fit Studio D reprezentoval na MS tým kadetek, v kategorii aerobik petite pod vedením Míši Madrové a to ve složení: Kateřina Soukupová, Markéta Ryšavá, Aneta Moravečková, Natálie Šimáková a Adéla Soukupová. Jejich letošní choreografie měla neuvěřitelný náboj a kde koho zvedla ze židle. Děvčata se stala, už podruhé, vicemistryněmi světa.

Titul vicemistrů světa si ovšem neodvezli jen děvčata z kadetského petitu. Získal ho i náš krásný pár Michal Toman s hostující Markétou Koblerovou, pod vedením Dáši Zitové a Pavla Sirotka. A lounské trio v kategorii sportovního aerobiku ho vybojovaly děvčata Kristýna Zahradníčková, Adéla Citová a naše Lucie Veličková, která v Lounech už několikátým rokem hostuje.

Velkým překvapením byla zdařilá sezóna týmu seniorek, také v kategorii aerobik petite ve složení: Kateřina Martínková, Lucie Veličková, Klára Gregorová, Kateřina Kučerová a Karolína Landová. Svou sezónu s choreografií SIA zakončily v Holandsku krásnou bramborovou medailí.

Toť úspěchy světové, tím ale tento článek nelze zakončit a rády bychom vyzdvihly pro nás ten největší letošní úspěch. Jak už bylo zmíněno, v sezóně 2017 se Fit Studiu D dařilo nad očekávání a můžeme se tedy pyšnit neuvěřitelným umístěním v rámci všech klubů v České republice. V Top Ten jsme se umístily na úžasném 3. místě! Ocenění bylo předáno na Galavečeru při výročí 25 let Fisafu – Českého svazu aerobiku, kde jsme nemohly chybět.

 

Za takto úspěšnou sezónu patří velké díky našim závodníkům, kteří dřou a dělají tento sport s láskou, což je znát na první pohled! Samozřejmě i rodičům, kteří své ratolesti podporují, motivují a jsou jim vždy oporou.

Podpory dostává i klub a výsledků by se nedostalo nebýt skvělého týmu trenérů, jmenovitě: Dáši Zitové, Míši Mádrové, Ivči Růžičkové, Žofie Zitové, Verči Maršálové, Lucky Ajchlerové a Michala Tomana.

Teď nás čeká nácvik nových choreografií a nabírání sil do nové sezóny 2018! Věříme, že bude minimálně taková jako v roce 2017!

Fit Studio D

Napsat komentářLoading Facebook Comments ...