Život na Praze 14

OZNÁMENÍ

Lekce zdravotního cvičení pro seniory

Nezisková organizace Senior fitnes z.s. od září znovu pořádá lekce zdravotního cvičení pro seniory v Praze 14. Lekce zdravotního cvičení v hloubětínském bazénu vede kvalifikovaný a zkušený cvičitel s respektem k přáním a potřebám starších lidí.

Zájemci o cvičení v bazénu Hloubětín mohou kontaktovat cvičitelku Senior fitnes:
Milena Fialová, tel.: 776 736 773, e-mail: fila.mi@seznam.cz

Tímto děkujeme městské části Praha 14 za podporu naší pohybové aktivity pro seniory.

Zdravotní cvičení pro cvičence zralého a staršího věku pomáhá zejména od bolesti zad; pomáhá udržovat svaly, zlepšovat funkci srdce, plic a cév; napomáhá trávení, bojuje proti obezitě, podporuje správnou činnost trávicí soustavy a v neposlední řadě bezesporu zlepšuje náladu. Pozitivní účinky zdravotního cvičení jsou podložené mnohaletým výzkumem a praktickými zkušenostmi odborníků ze Senior fitnes.

O Senior fitnes z.s. www.seniorfitnes.cz:
Nezisková organizace Senior fitnes z.s. se specializuje na pohybové aktivity pro preseniory a seniory již 15 let. Senior fitnes usiluje o zlepšení a udržení soběstačnosti a pohyblivosti preseniorů a seniorů a stabilizaci chronicky nemocných. Organizace byla založena v roce 2008 a navazuje na projekt Kardio klub Motol, který vznikal již v 80 letech minulého století na FTVS UK pod označením „Cvičení pro každý den.“ Organizace vyškolila více než 200 cvičitelů, má více než 5 000 cvičenců a více než 130 cvičebních míst v 11 krajích České republiky. Soustavně rozšiřuje nabídku pohybových a dalších zájmových aktivit pro klienty středního a staršího věku.

Zveřejněno. 9. 9. 2022

Zdroj: Senior fitnes z.s.

Logo Senior fitnes