Život na Praze 14

OZNÁMENÍ

Otevření MŠ Prahy 14

Rada MČ Praha 14 schválila usnesení, jímž ředitelkám místních mateřských škol doporučuje, aby provoz zařízení obnovily od 25. května 2020. Tento termín radní stanovili i s ohledem na to, že v uvedený den bude z rozhodnutí Vlády ČR otevřen 1. stupeň základních škol.

Ministerstvo školství vydalo hygienická doporučení související s COVID-19, kterými se mají MŠ a ZŠ řídit. Seznámit se s nimi můžete zde:

MČ mateřských školám doporučuje, aby, pokud to bude možné, přijímaly pouze děti, jejichž rodiče nemají jiné možnosti, jak jim zajistit dohled (u obou rodičů je nezbytná přítomnost na pracovišti).

Zveřejněno: 5. 5. 2020


DISKUZE K ČLÁNKU

4 Komentářů k “Otevření MŠ Prahy 14”


 1. karasp napsal:

  Dobry den, kdy bude probihat zapis na letni provoz skolek? Dekuji pk

  • Městská část Praha 14 napsal:

   Pěkný den, zápis do letního provozu MŠ již probíhal, nicméně je pravděpodobné, že se s ohledem na situaci bude ještě měnit / rozšiřovat. Situaci aktuálně řeší ředitelky MŠ, pak bude následovat diskuze v rámci vedení MČ. Pro bližší informace se prosím obraťte na vedení školky, kam Vaše dítě dochází. Děkujeme za pochopení. Veronika Berná, ÚMČ Praha 14

   • fmatejic napsal:

    Dobrý den, dodnes nemáme termíny letních provozů MŠ. Ačkoliv jsme žádali v MŠ Vybíralova o jakékoliv informace, bylo nám sděleno, že nemůžeme počítat s námi vybranými termíny, či dokonce bude letní provoz úplně zrušen. Prosíme o informace co nejdříve, jelikož na MŠ Vybíralova tato informace není a je pro nás, jakožto zaměstnanci IZS a cargo, duležité plánovat směny.

Napsat komentář