Život na Praze 14

AKTUÁLNĚ

Uzavírka Štěrboholské

Hlavní město Praha, respektive Technická správa komunikací hl. m. Prahy začne v polovině března (předpokládaný termín 16. 3.) s rekonstrukcí části Štěrboholské spojky. Práce budou probíhat ve dvou etapách a vyžádají si částečnou uzavírku této frekventované komunikace. Nezbytná dopravní omezení se dotknou osobní a nákladní dopravy, provoz MHD zůstane beze změn

Etapa č. 1 (od 16. 3 do 7. 5. 2019)

  • Rekonstrukce: opravovat se bude pravá polovina vozovky.
  • Dopravní omezení: provoz bude zachován dvěma jízdními pruhy (pravý veden podél staveniště, levý převeden do protisměrného jízdního pásu a zúžen).
  • Objízdné trasy (rampa z ul. Černokostelecká na Štěrboholskou spojku bude uzavřena): ve směru na Hradec Králové, Mladou Boleslav a Kolín bude osobní doprava směrována do ul. Ústřední s nájezdem na Štěrboholskou spojku z ul. Národních hrdinů, nákladní doprava do ul. Průmyslová a dále po trase Kbelská – Novopacká – Pražský okruh (směr HK, MB) a Kbelská – Kolbenova – Chlumecká – Pražský okru (směr Kolín).
  • Dále bude v této etapě uzavřen vjezd do ČSPH MOL / areálu OC Europark Štěrboholy ze Štěrboholské spojky. Obsluha bude umožněna ve směru od ul. Ústřední / Nákupní, stejně jako výjezd na Štěrboholskou spojku.

Etapa č. 2 (8. 5. – 4. 8. 2019)

  • Rekonstrukce: opravovat se bude levá polovina vozovky.
  • Dopravní omezení: provoz bude zachován dvěma jízdními pruhy (pravý veden podél staveniště, levý převeden do protisměrného jízdního pásu a zúžen). Žádná další opatření si tato etapa nevyžádá.

Napsat komentářLoading Facebook Comments ...