Život na Praze 14

Veřejná dražba bytů

31.10.2022
Veřejná dražba bytů

Upozorňujeme občany, že se ve dnech 7. a 8. prosince 2022 uskuteční veřejné dobrovolné dražby níže uvedených bytových jednotek na portále www.okdrazby.cz.

 

Termín konání dražby Adresa Číslo bytu Odkaz na podrobnosti o bytu / dražbu Termíny prohlídek
7. 12. v 10 hodin Kardašovská 774, Hloubětín

Velikost bytu: 41,95 m2

9 Dražba bytu 1+1 obec Praha k.ú. Hloubětín 21. 11.  od 16 hodin; 28. 11. od 17 hodin
7. 12. v 11 hodin Kardašovská 774, Hloubětín

Velikost bytu: 29,20 m2

22 Dražba bytu 1+kk obec Praha k.ú. Hloubětín 21. 11. od 16.30 hodin; 28. 11. od 16.30 hodin
7. 12. ve 12 hodin Kardašovská 773, Hloubětín

Velikost bytu: 41,25 m2

17 Dražba bytu 1+1 obec Praha k.ú. Hloubětín 21. 11. od 17 hodin; 28. 11. od 16 hodin
8. 12. v 10 hodin Rochovská 768, Hloubětín

Velikost bytu: 85,91 m2

7 Dražba bytu 4+1/L obec Praha k.ú. Hloubětín 21. 11. od 16 hodin; 28. 11. od 16.30 hodin
8. 12. ve 11 hodin Cíglerova 1089, Černý Most

Velikost bytu: 61,97 m2

11 Dražba bytu 2+1/L obec Praha k.ú. Černý Most 21. 11. od 16.30 hodin; 28. 11. od 16.00 hodin

 

Případné doplňující informace podá: SMP 14, a.s., p. Žižková, tel. 227 195 454.

Zveřejněno. 31. 10. 2022

 

Předešlé aktuality

Plánované preventivní bezpečnostní cvičení na úřadě

V pátek 11. září 2026 od 7:30 hodin proběhne ve spolupráci s Policií České republiky v budovách úřadu městské části (Bratří Venclíků č. 1073 a 1072) plánované bezpečnostní cvičení, zaměřené na připravenost na mimořádné situace a ochranu osob v budově úřadu. Cvičení má výhradně preventivní charakter a jeho cílem je prověřit a zdokonalit postupy, které přispívají k zajištění bezpečnosti občanů i zaměstnanců úřadu. Nejedná se o skutečnou mimořádnou událost ani o situaci ohrožující veřejnost. Z tohoto důvodu bude úřad v pátek 11. 9. 2026 pro veřejnost uzavřen. Děkujeme za pochopení. Zveřejněno: 2. září 2026

Zveřejněno: 2.9.2026
Pokračovat na článekPokračovat na článek

Zářijová Čtrnáctka ve schránkách i online

Tento týden začala distribuce zářijového vydání časopisu Čtrnáctka. Dostupné je samozřejmě i online. Dočtete se v něm o oslavách 800 let kostela sv. Bartoloměje, na kterých vystoupila i zpěvačka Lucie Bílá. Hlavní téma se věnuje aktivnímu životu seniorů. Na dalších stránkách najdete podrobnosti o zahájení výstavby nové základní školy na Jahodnici, novinky ze systému Corrency i pozvánky na akce v Praze 14. Přejeme příjemné čtení. Zveřejněno: 2. 9. 2026    

Zveřejněno: 2.9.2026
Pokračovat na článekPokračovat na článek

Corrency 2026 je tady! Dneškem startují dva programy najednou

Obyvatelé Prahy 14 mohou od dnešního dne využít příspěvek až 1 000 Kč na nákupy, služby nebo aktivity podporující zdravý životní styl. Startují totiž obě letošní vlny programu Corrency – program na podporu lokální ekonomiky i seniorský program zaměřený na zdraví a zdravý životní styl. JE VÁM 65 LET A VÍCE? VYUŽIJTE SENIORSKÝ PROGRAM Pro seniory starší 65 let je připraven samostatný program zaměřený na podporu zdraví a zdravého životního stylu. I zde můžete získat příspěvek až 1 000 Kč, který lze využít u registrovaných obchodníků a poskytovatelů služeb splňujících podmínky projektu. Registrace a možnost čerpání příspěvku probíhá od 1. 9.

Zveřejněno: 1.9.2026
Pokračovat na článekPokračovat na článek

Konec prázdnin v Praze 14 patřil také našim nejmenším občánkům

V pondělí 31. srpna 2026, symbolicky na samém konci letních prázdnin, jsme měli tu čest přivítat nové malé občánky městské části Praha 14. Slavnostní vítání se opět uskutečnilo v krásných prostorách Galerie 14. Milou atmosféru posledního prázdninového dne doprovodila také slova radní Prahy 14 paní Kateřiny Pavlíčkové, která rodičům popřála mnoho radosti, zdraví a lásky na společné cestě životem s jejich dětmi. Děkujeme všem rodinám, které se této výjimečné události zúčastnily. Bylo nám potěšením sdílet s vámi tento důležitý okamžik a společně uzavřít letošní prázdniny tak krásnou událostí. Všem našim nejmenším občánkům přejeme šťastný, spokojený a krásný život v naší městské

Zveřejněno: 31.8.2026
Pokračovat na článekPokračovat na článek

MŠ Paculova přijme pomocnou sílu do kuchyně

Mateřská škola Paculova na Černém Mostě přijme pomocnou sílu do kuchyně na poloviční úvazek. Pracovní doba od 9 do 13 hodin. Náplní práce bude výdej svačinek, obědů, mytí nádobí a úklid. Bližší informace: sjpaculova@seznam.cz, skolka@mspaculova.cz, tel.: 601 586 424, 736 530 378. Zveřejněno: 28. 8. 2026

Zveřejněno: 28.8.2026
Pokračovat na článekPokračovat na článek
Další aktualityDalší aktuality