OZNÁMENÍ

Výsledky hlasování v rámci participativního rozpočtu

Je rozhodnuto. Veřejné hlasování v rámci třetího ročníku participativního rozpočtu Čtrnáctka podle vás skončilo. „Zelenou“ lidé dali 5 malým (do 200 tisíc korun) a 4 velkým (do dvou milionů korun) z celkem 19 soupeřících občanských projektů. Výsledky se nyní bude zabývat rada městské části. Projekty by měly být realizovány do konce roku 2023, stejně jako v předešlých dvou ročnících participativního rozpočtu na ně radnice uvolnila 5 milionů korun. Všechny podané projekty mají společný cíl – zpříjemnit život v městské části.

Hlasováním úspěšně prošly tyto:

MALÉ PROJEKTY

1. Zprostupnění zelené plochy mezi ulicemi Jamská, Sicherova a Budovatelská, zřízení odpočinkového místa, instalace pevných košů na discgolf a betonového pingpongového stolu
  2. Doplnění herního prvku na dětské lesní hřiště Kyjská
  3. Obnova veřejné (obecní) studny
  4. Hřiště na stolní tenis
  5. Lavička při ZŠ Chvaletická

VELKÉ PROJEKTY

1. Dětské hřiště na Hutích
  2. Sportovní vybavení do Plechárny
  3. Revitalizace předprostoru ZŠ Bratří Venclíků
  4. Fit park i pro seniory

Kompletní výsledky.

Všem hlasujícím, ale i navrhovatelům moc děkujeme za čas věnovaný projektu.