Život na Praze 14

KULTURA

Festival OKOfest

V říjnu letošního roku startuje pokračování mobilního komunitního centra OKO festivalem OKOfest vol.7 tentokrát s podtitulem “odžít – přežít -proŽÍT?”. Mobilní komunitní centrum OKO bude po dobu roku a půl (2019/2021) putovat Prahou (po šesti městských částech) a prostřednictvím fotografické výstavy, workshopů, přednášek, divadla, koncertů zvát návštěvníky do světa lidí se zkušeností s duševním onemocněním.

OKOfest vol.7 začíná v pátek 18. 10. 2019 na Praze 14, a to právě zmíněnou fotografickou výstavou. Ta se otevře v 16 hodin na prostranství před stanicí metra B – Rajská zahrada. Autoři fotografií jsou lidé, kteří mají osobní zkušenost s problémy s duševním zdravím. S vámi diváky sdílí nejen svůj fotografický pohled na svět, ale i vlastní osobní příběh. Zato jim patří velké díky.

K zahájení výstavy je připraven hudební a divadelní doprovodný program. Těšit se můžeme na skvělého slovenského písničkáře, kterému není cizí ani stand-up komediální scéna, Petra Lachkého. Pouliční a loutkové divadlo Cirkus Žebřík nás potěší představením pro děti i dospělé Loutky, které nikde nechtěli.

Na výstavu bude v průběhu měsíce listopadu navazovat filmová projekce, diskuse, přednášky v KD Kyje. Fotografie budou vystaveny až do poloviny listopadu 2019.

Více informací na wwww.okocentrum.cz či na facebooku https://www.facebook.com/okomobilnikomunitnicentrum/.

Akce probíhají pod záštitou starosty MČ Praha 14 Mgr. Radka Vondry. Hlavním pořadatelem projektu  – Rozvoj mobilního komunitního centra OKO je nezisková společnost Art Movement z.s..

Vstup je zdarma.

Těšíme se na vás!

tým OKOfestu

http://www.okocentrum.cz/

 

 

Pozvánka zde:

Zveřejněno: 3. října 2019

Napsat komentář