Psí školka aneb Jaký pán, takový pes

Calendar 8. 6. 2016 / 17:00
Vstup: Volný
Typ akce: VOLNOČASOVÉ
Pořadatel: katerinafisarova

Zábava, ale i užitečné rady a praktické ukázky. To vše na čerstvém vzduchu a v režii zkušených kynologů. Taková je Psí školka Prahy 14 aneb „Jaký pán, takový pes“, kterou letos radnice pořádá již počtvrté. Přednášky určené jak majitelům psů, tak jejich čtyřnohým svěřencům, se uskuteční v rámci kampaně městské části Chceme tu mít čisto.
Lekce jsou zdarma. Zájemci si na nich procvičí základní ovladatelnost svého psa a uvidí také ukázky agility. Protože přednášky povedou skuteční profesionálové, návštěvníci se na nich nejen pobaví, ale také mnohému přiučí a najdou inspiraci.

Přestože jsou lekce určeny primárně obyvatelům městské části, vítáni jsou všichni zájemci, bez ohledu na místo bydliště. U čtyřnohých účastníků nerozhoduje věk, původ ani rasa.

www.praha14.cz

Psí školka - Černý Most 1